Tutorial Zweeler Fantasy Sports Slovensky

Tutorial Zweeler Fantasy Sports Slovensky

Vo štvrtok 11. marca spoločnosť Zweeler po 5 rokoch aktualizovala svoj dizajn a spustila mobilnú verziu. Mnoho ľudí si povie, že bolo načase zaviesť mobilnú stránku, ale sú aj ľudia, ktorí sú sklamaní, že dizajn, ktorý používali celé tie roky, sa zrazu zmenil.
Všetko, čo sme mali predtým, je tu stále, len na inom mieste. V tomto návode si prejdeme všetky možnosti pre počítače a mobilné zariadenia aj so snímkami obrazovky.

Návod pre Zweeler Fantasy športové hry!

Keďže spoločnosť Zweeler ponúka mnoho druhov hier a pre mnoho športov, mysleli sme si, že by bolo praktické vytvoriť návod pre všetky všeobecné záležitosti, ktoré sa netýkajú priamo hry.

Chceli by sme, aby sa noví hráči rýchlo cítili ako doma, a preto je veľmi dôležité podať dobré vysvetlenie. Nižšie uvádzame, ktorému problému sa venujeme v jednotlivých častiach. Prejdite nižšie a pozrite si konkrétnu tému, ktorá vás zaujíma.

 1. Index: Ako nájdem hru?
 2. Lobby/Moje zostavy/Výsledky/Môj účet: čo tam nájdem?
 3. Ako môžem vložiť peniaze na svoj účet Zweeler?
 4. Ako vytvorím tím pre Fantasy cyklistiku (15+5 a rozpočtová hra)?
 5. Ako vytvorím tím pre Fantasy tenis?
 6. Ako môžem zaplatiť svojmu tímu?
 7. Ako upravím tím, ak športovec odstúpil pred začiatkom hry?
 8. Prihlásenie sa do subligy o ceny alebo do otvorenej ligy!
 9. Ako môžem previesť peniaze späť na svoj vlastný bankový účet?
 10. Rebríčky a výsledky, kde ich rýchlo nájdem a ako to presne funguje?
 11. Nástroj na analýzu

Rada pri registrácii: Ak ste sa zaregistrovali prostredníctvom e-mailovej adresy Hotmail/Yahoo, je takmer 60 % pravdepodobnosť, že aktivačný e-mail skončil vo vašom spame alebo niekde inde. V takom prípade nám pošlite e-mail na adresu support@zweeler.com a my sa postaráme o to, aby bolo vaše konto čo najskôr ručne aktivované.

Index:

Na našej index stránke sa nachádza pekný promo príbeh, ale nakoniec musíte kliknúť na “Prejsť na hry” a potom sa dostanete do lobby.

1 Index: Ako nájdem hru? (Počítač)

Odporúčame vám, aby ste sa najprv prihlásili a potom prešli do lobby. Ak sa neprihlásite, môžete kliknúť na hry, ktoré sú v pripravené na registráciu. Ak hru otvoríte, zobrazia sa všetky podrobnosti o hre. Ak chcete vytvoriť tím, najprv sa prihláste.

Ak hra ešte nebola spustená ale bude až o niekoľko dní, vo väčšine prípadov bude len v Lobby. Hru môžete vybrať a kliknutím na tlačidlo Enter prejsť priamo na vytvorenie tímu.

Nad 3 bannermi sa nachádzajú ikony športov. Ak kliknete na ikonu, môžete výber triediť podľa jednotlivých športov. Zobrazia sa vám hry len pre daný šport. Ak sa chcete vrátiť ku všetkým športom, stačí kliknúť na Lobby (v hornej časti stránky). Ak kliknete na “Načítať ďalšie” v dolnej časti stránky, zobrazia sa ďalšie hry. Môžete tiež kliknúť na nadpis “Výhry” a zoradiť ich od najvyššej po najnižšiu.

Ak ste sa ešte neprihlásili a potom kliknete na hru, ktorá je už živá, dostanete sa priamo na podrobnosti o hre.

Všetko o hre nájdete tu. Aj keď sa hra už začala (nájdete ju prostredníctvom položky Výsledky v hornej časti každej stránky), v ľavom stĺpci sa nachádza odkaz, ktorý sa volá Podrobnosti o hre. Tu nájdete všetky stránky, ktoré sme predtým mali na samostatnej stránke. Môžete teda kliknúť na tlačidlá a potom sa vám zobrazia pravidlá, ceny, často kladené otázky, dodatočné informácie, štartové listiny, kalendáre, subligy a tiež profily pre cyklistiku.

Nezabudnite kliknúť aj na štatistiky, máme tam veľa skvelých funkcií. Vrátane najobľúbenejších športovcov, nástroja na analýzu a bodov na športovcov/tím.

Na mobile máme samozrejme aj tieto “Podrobnosti o hre”. Tam je to trochu kompaktnejšie, ale stále úplne rovnaké:

2 Lobby/Moje zostavy/Výsledky/Moje konto: čo tam nájdem (Počítač)?

V hornej časti každej stránky máme 4 odkazy (Lobby/Moje zostavy/Výsledky/Môj účet) na 4 veľmi užitočné stránky. A keďže sa nachádzajú na každej stránke, môžete sa vždy vrátiť na ktorúkoľvek z týchto stránok.

Zvonček slúži na to, aby ste sa dozvedeli, že ste vyhrali cenu alebo že máme dobrú ponuku, novú hru, bonus, promo akciu TAF alebo vysvetlenie našich newsletterov. Ak teda zazvoní zvonček, pozrite sa, čo sa deje, pretože ste možno práve vyhrali cenu.

Mobilný telefón:

Ak ste prihlásení, potom si v časti “Vyberte šport” môžete vybrať všetky nadchádzajúce hry podľa svojho obľúbeného športu. Môžete tiež použiť funkciu Zoradiť podľa, zoradiť od vysokých cien po nízke a naopak.

Ak teraz kliknete na 3 pomlčky v pravom hornom rohu, na mobile sa vám zobrazia aj odkazy: Lobby, Moje zostavy, Výsledky, Môj účet, Pozvi priateľa a získaj 25 eur, prepínač jazykov a môžete sa tu odhlásiť a vložiť peniaze na svoj účet Zweeler. Pozrite si 2. snímku obrazovky pod touto:

Lobby

Tu sú umiestnené všetky prebiehajúce a nadchádzajúce hry. Niečo ako mega kalendár Zweeler.

Moje zostavy

Ak vytvárate tímy a hra sa ešte nezačala, svoje zostavy nájdete tu. Samozrejme, že sú aj v sekcii vytvárania tímov, ale tu sa zhromažďujú všetky hry. Tento prehľad je všetko, čo potrebujete, akonáhle sa hra začala, budete sa musieť pozrieť na svoje tímy prostredníctvom výsledkov hry.

Môj účet

Prostredníctvom položky “Môj účet” si môžete pozrieť všetky transakcie, ktoré ste vykonali od svojej registrácie v spoločnosti Zweeler. Všetky tímy, ktorým ste zaplatili, vklady, výbery a bonusy.

Počítač:

Mobilný telefón:

Tu si môžete pozrieť aj prehľad pre “Moje osobné údaje” a všetko tu môžete zmeniť.

Newsletter: tu môžete určiť, aký newsletter chcete dostávať.

Nájdete tu aj stránku Odstúpenie od zmluvy, ktorej sa budeme podrobnejšie venovať neskôr.

Moje osobné údaje na počítači a v mobile. Tu môžete zmeniť všetky svoje osobné údaje, ako je heslo, e-mail, adresa atď.

Okrem toho tu nájdete aj podmienky bonusov a tiež informácie o tom, koľko bonusov vám zostáva a ako dlho sú ešte platné. Na stránke “môj bonus” sa nachádza počítadlo, ktoré to presne ukazuje.

Hráči, ktorí niekoho zaregistrovali prostredníctvom modulu Tell a Friend, tu presne vidia, aký je stav všetkých ich pozvaných priateľov a či máte nárok na bonus 25 eur!

Na tejto stránke nájdete aj ukazovateľ skúseností hráčov. Ide o rebríček Zweeler založený na vašich výkonoch za posledných 5 rokov vo všetkých hrách Zweeler. Vo veľmi blízkej budúcnosti bude Zweeler organizovať aj hry pre začiatočníkov a vtedy sa ich budú môcť zúčastniť len hráči, ktorí nemajú žiadny rebríček a sú na úrovni 1.

Tu si tiež môžete vyžiadať bonusové kódy a znovu si prečítať podmienky všetkých bonusov, ak by vám niečo nebolo jasné.

Nakoniec tu máme aj odkaz, ktorým sa dostanete na stránku “Vklad”. Viac o tom v bode 3!

3 Ako môžem vložiť peniaze na svoj účet Zweeler?

Bez peňazí na účte Zweeler je možné vytvoriť tím, ale nie je možné zúčastniť sa platenej hry. Keď chcete vložiť peniaze, kliknite na odkaz “Vložiť”. Ten sa nachádza kdekoľvek v hornej časti stránky na počítači a v mobile.

Zadajte sumu, ktorú chcete previesť, a kliknite na tlačidlo pokračovať. Ak ide o váš prvý vklad, nezabudnite tiež, že ak vložíte viac ako 25 eur, získate bonus. Vždy si prečítajte podmienky bonusu, aby ste pochopili, ako ho môžete využiť. Vyhnete sa tak prípadnému sklamaniu!

Teraz si vyberte spôsob platby (iDEAL, Klarna, Skrill, kreditná karta, Bancontact a bankový prevod) a postupujte podľa pokynov! Zobrazené možnosti platby sa môžu v jednotlivých krajinách meniť. Neponúkame všetky možnosti vo všetkých krajinách.

Ak sa vyskytne chyba a vklad nie je možný, čo sa môže stať, okamžite nás kontaktujte na adrese support@zweeler.com. K zlyhaniu dochádza aj v prípade bánk (iDEAL), spoločností vydávajúcich kreditné karty, Klarna, Skrill atď. Veľmi rýchlo zistíme, čo sa deje, a dáme vám tip, ako peniaze vložiť, aby ste sa mohli zúčastniť hier.

4. Ako môžem vytvoriť tím pre cyklistickú hru (15+5 a hru s rozpočtom)?

 1. Vždy si overte, ako môžete získať body so svojím tímom. Pre každú hru je to iné a je to rozhodujúce pre vaše rozhodnutia. Napríklad hra 15+5 dáva body len dvadsiatim najlepším v každej etape a sú v nej niektoré otázky navyše, za ktoré síce nedostanete veľa bodov, ale môžete vďaka nim skončiť o niekoľko miest vyššie. V hre 15+5 nie sú žiadne body za konečnú klasifikáciu! V hrách s názvom “budget games” môžete získať body za konečnú klasifikáciu. Preto si to vždy najskôr skontrolujte!
 2. Analyzujte profily a zistite, akých jazdcov potrebujete v ktorej etape. Je dôležité, aby ste vedeli, koľko je šprintérskych etáp, časoviek, finišov do kopca, prechodných etáp a koľko etáp končí v kopci (aby ste sa rozhodli, či chcete mať v tíme vrchárov alebo nie).
 3. Vždy sa pozrite na prehľad “najobľúbenejších”, aby ste sa uistili, že ste nič nevynechali. Ak uvidíte meno jazdca, o ktorom ste nepočuli, prejdite na stránky ako CQRanking.com alebo procyclingstats.com a pozrite sa bližšie na to, čo tento jazdec robil v posledných mesiacoch. Všimnite si, že na Tour/Giro a Vuelte sú medzi nimi aj jazdci, ktorí boli mnohokrát vybraní do “0 bodového tímu”.
 4. V hre 15+5 sú výmeny rozhodujúce pre dosiahnutie vysokého umiestnenia, preto si dobre rozmyslite, koho vyberiete. Často sa stáva, že niektorí šprintéri sa necítia na to, aby išli cez hory, alebo na to nemajú silu. Výhodou takéhoto typu šprintérov je, že hneď ako odstúpia, nastúpi náhradník. Takže potom je dôležité mať pripraveného jazdca, ktorý je dobrý v horách ako náhradníka. Zo šprintéra a vrchára potom vyťažíte maximum. Niekedy je šprintér zaradený ako piaty náhradník, keď viete, že to určite zvládne v horách a jeho rýchlejší tímový líder odpadne.
 5. Existuje mnoho stránok v rôznych jazykoch, ktoré vytvárajú vynikajúce náhľady. Pozrite sa, či tam vidíte nejakých jazdcov, čo si o tom myslia, a potom sa sami rozhodnite, aký bude váš konečný tím.
 6. Ak chcete súťažiť o etapové ceny v hre 15+5, vytvorte si samostatný tím, v ktorom budú iba šprintéri, alebo vrchári, alebo špecialisti na časovku atď. Aj tím s útočníkmi na únik často prináša najlepšie výsledky, pretože takýto tím takmer nikto netvorí a ceny za takúto etapu sú úplne rovnaké.
 7. V hrách 15+5 pre Giro d’Italia, Tour de France a Vuelta a Espana existuje dodatočný rebríček, v ktorom musíte s vybranými jazdcami získať 0 bodov. Keď dosiahnete 0 bodov, vyhráte “jackpot 0 bodov”. Uistite sa, že ste nesprávne predpovedali aj dodatočné otázky!
 8. V rozpočtovej hre máme tiež náhradníkov, ale tí vstupujú do hry iným spôsobom ako v hre 15+5. To, ktorý náhradník sa pripojí k vášmu tímu, závisí od hodnoty vypadnutia. Na jeho miesto nastúpi náhradník, ktorého hodnota je najbližšie k hodnote vypadávajúceho. Vždy si skontrolujte pravidlá hry, aby ste nikdy neboli prekvapení!
 9. V rozpočtovej hre sa prideľujú body za celkové poradie. Aj tie sa dosť počítajú, takže si na to dávajte pozor.
 10. Vždy sa staňte členom cenovej subligy. Nič to nestojí a môže vám to priniesť len ďalšie ceny. Je veľa ľudí, ktorí si založili subligu o ceny a heslo uviedli v téme. Na konci tohto návodu sme uviedli stručné vysvetlenie, ako si sami založiť výhernú subligu alebo ako sa pridať k inej sublige.

Vytvorenie tímu:

Po prihlásení kliknite na hru v lobby. Potom prejdite priamo do modulu Tvorba tímu. Na počítači je to presne to isté ako pri predchádzajúcom návrhu. Jediná vec, ktorá sa líši, je, že v ľavom stĺpci už nemáme veľa odkazov na všetky stránky s užitočnými informáciami.

Namiesto toho máme 1 odkaz s názvom “Podrobnosti o hre”. Tu nájdete všetky stránky, ktoré sme mali predtým na jednej jedinej stránke. Takže môžete kliknúť na tlačidlá a potom sa vám zobrazia pravidlá, ceny, často kladené otázky, dodatočné informácie, štartové listiny, kalendáre, podligy a tiež profily pre cyklistiku.

Počítač:

Mobilný telefón:

Samozrejme, mobilná stránka sa zmenila, pretože tam musíme vtesnať veľa informácií na relatívne malú obrazovku.

Opäť je veľmi dôležité tlačidlo Podrobnosti o hre, kde nájdete všetky informácie o hre. Nachádza sa vedľa názvu tímu.

Ak teraz ťuknete na + pridať športovca/ tím, automaticky sa posuniete na jazdcov, ktorých môžete pridať do svojho tímu. Stačí na nich ťuknúť a vstúpia do vášho tímu. Všimnite si tiež, že sa potom vrátite späť na začiatok. Ak znova ťuknete na + pridať športovcov/tím, potom opäť prejdete na športovcov.

Jazdca môžete vybrať ťuknutím na jeho meno a automaticky sa pripojí k tímu. Ak chcete jazdca z tímu odstrániť, môžete tak urobiť jednoduchým ťuknutím na neho.

Ak ste vybrali 15+5 jazdcov, je potrebné ešte odpovedať na dodatočné predpovede. Ak na to náhodou zabudnete a už klepnete na “Uložiť tím(y)”, v stavovom okne sa zobrazí, čo presne sa deje. Stačí postupovať podľa týchto pokynov a klepnúť na “Uložiť tímy”.

5 Ako vytvorím tím pre Fantasy Tennis?

 1. Vždy si overte, ako môžete získať body so svojím tímom. V tenise to nie je veľmi vzrušujúce, pretože je to takmer rovnaké vo všetkých typoch hier (skupiny a rozpočet).
 2. Vždy si preštudujte prehľad “najobľúbenejších” a ak vidíte tenistu, ktorý je naozaj často vyberaný a vám ešte nie je známy, poobzerajte sa po stránkach ako tennisexplorer.com a zistite, prečo je to tak.
 3. Pozrite sa tiež na povrch turnaja a na čo sa určití tenisti špecializujú. Sú tenisti, ktorí sú veľmi dobrí len na tráve, ale máme aj skvelých špecialistov na antuku, ktorí toho na inom povrchu veľa nedokážu.
 4. Uistite sa, že v pavúku proti sebe nestoja žiadni vami vybraní tenisti. Svoj tím si môžete vytvoriť už pred oznámením vyžrebovania (pavúk bude oznámený niekoľko dní pred začiatkom), ale vždy si ho skontrolujte, keď už bude žrebovanie urobené.
 5. Pavúk sa zobrazuje aj pri vytváraní tímu a každý tenista, ktorého ste vybrali, je označený inou farbou. Na prvý pohľad tak vidíte, proti komu vaši hráči nastúpia. Pozrite si príklad!

Po prihlásení kliknite na hru v lobby. Potom prejdite priamo do modulu Tvorba tímu. Na ploche je stránka úplne rovnaká ako predchádzajúci dizajn. Jediné, čo sa líši, je to, že v ľavom stĺpci nemáme veľa odkazov na stránky, ktoré potom musíme otvoriť.

Namiesto toho máme 1 odkaz s názvom “Podrobnosti o hre”. Tu nájdete všetky stránky, ktoré sme mali predtým, všetky na jednej stránke. Takže môžete kliknúť na tlačidlá a potom na pravidlá, ceny, často kladené otázky, dodatočné informácie, štartové listiny, kalendáre, subligy.

Počítač:

Tenistu si môžete vybrať kliknutím na jeho meno, potom sa automaticky zaradí do tímu. Ak chcete hráča z tímu odstrániť, stačí kliknúť na jeho meno.

Keď ste vybrali všetkých tenistov, je potrebné ešte odpovedať na dodatočné predpovede. Ak na to náhodou zabudnete a už kliknete na “Uložiť tím(y)”, v stavovom okne sa zobrazí, čo presne sa deje. Stačí postupovať podľa týchto pokynov a kliknúť na “Uložiť tímy”.

Veľmi praktické je, že pri vytváraní tímov sa nachádza aj rozlosovanie turnaja, takže ihneď vidíte, či vami vybraní tenisti budú hrať proti sebe.

Mobilný telefón:

Samozrejme, mobilná stránka sa zmenila, pretože tam musíme vtesnať veľa informácií na pomerne malú obrazovku.

Opäť je veľmi dôležité tlačidlo Podrobnosti o hre, kde nájdete všetky informácie o hre. Nachádza sa vedľa názvu tímu.

Ak teraz klepnete na + pridať športovca/tím, automaticky sa posuniete na tenistu, ktorého môžete pridať do tímu. Stačí len ťuknúť a vstúpi do vášho tímu. Všimnite si tiež, že sa potom vrátite späť na začiatok. Ak ťuknete na + pridať športovca/tím, vrátite sa späť na športovcov.

Veľmi praktické je, že pri vytváraní tímu sa nachádza aj rozlosovanie turnaja, takže hneď vidíte, či vami vybraní tenisti budú hrať proti sebe. Toto sa nachádza v časti Zoznam tenistov.

6 Ako môžem zaplatiť svojmu tímu?

Ak ste stále v procese vytvárania tímu, kliknite na “Zaplatiť tím(y)” a automaticky sa dostanete do časti “Moje zostavy”. K tejto možnosti sa dostanete aj z odkazov v hornej časti obrazovky, ktoré sú na každej stránke: Lobby, Moje zostavy, Výsledky a Môj účet.

Keď teraz v zostave kliknete na “zaplatiť”, zobrazí sa obrazovka, kde môžete uviesť, ktoré tímy chcete zaplatiť a aký bude váš zostatok po zaplatení tímu (tímov). Kliknite na zaplatiť a potom kliknite na “Áno”. Ak nemáte dostatočný zostatok, zobrazí sa odkaz, ktorý vás odošle priamo na stránku, kde môžete vložiť peniaze na svoj účet Zweeler.

Na počítači aj na mobilnom telefóne je tento platobný modul rovnaký.

7 Ako môžem zmeniť tím, ak jazdec vypadol pred začiatkom pretekov?

Počítač: Ak máte 1 tím, kliknite na jazdca a nahraďte ho novým. Ak máte viac ako jeden tím, postupujte podľa pokynov v stavovom poli tímu, v ktorom máte jazdca, ktorý nebude štartovať. Medzi tímami môžete prepínať na ľavej strane (pozri obrázok). Pri položke “Vybrať tím” môžete prepínať pomocou šípky, ale ďalej môžete jednoducho kliknúť na názov tímu.

Pred uložením tímu vždy najprv zmeňte jazdcov vo všetkých tímoch!!!

Mobilný telefón: Ak máte 1 tím, ťuknite na jazdca a nahraďte ho novým. Ak máte viac ako jeden tím, postupujte podľa pokynov v stavovom poli tímu, v ktorom máte jazdca, ktorý nebude štartovať. Medzi tímami môžete prepínať v hornej časti (pozri obrázok). Pri položke “Vybrať tím” môžete prepínať pomocou šípky.

Pred uložením tímu vždy najprv zmeňte jazdcov vo všetkých tímoch!!!

8 Zapojte sa do ligy o ceny alebo otvorenej subligy!

Modul subligy sa nezmenil, to ešte len príde. Modul subligy nájdete v časti “Podrobnosti o hre” na mobilnom telefóne a na počítači.

V cenovej sublige môže hrať maximálne desať hráčov. Pripojíte sa ako hráč, takže všetky vaše tímy sú v sublige, ktorú ste si vybrali. Na každej sublige sa môže zúčastniť len desať hráčov, pretože sa snažíme o čo najférovejšiu hru, v ktorej nie vždy vyhráva najväčšia subliga.

Poradie subligy sa vytvorí sčítaním bodov piatich najlepších tímov za subligu. Započítavať sa môže maximálne jedno družstvo za hráča. Ak subliga vyhrá cenu, získaná cena subligy sa rozdelí medzi päť hráčov, ktorí vlastnia týchto päť najlepších tímov. Takže nielenže bojujete medzi jednotlivými subligami, ale aj spoločne s priateľmi o to, aby ste sa dostali medzi týchto päť najlepších tímov!

Kliknite na odkaz “Subligy” a automaticky sa dostanete na stránku so subligami. Ak sa chcete pridať do otvorenej subligy, kliknite na záložku v hornej časti. Ak sa chcete pripojiť k sublige niekoho iného, kliknite na “Všetky subligy”. Pozrite si, ktoré subligy ešte nie sú obsadené (budú mať zelené znamienko plus) a či sú uzavreté (so zámkom) alebo nie. Potom si vyberte subligu, ktorej majiteľ uviedol v popise heslo. To je pozvánka na vstup

Počítač

Mobilný telefón

Ak ťuknete na znamienko plus, potom musíte pridať heslo subligy a to je opäť uvedené v popise. Aspoň teda pre tie subligy, ktoré chcú aby ste sa pripojili.

Keď sú všetky subligy obsadené alebo nie sú k dispozícii, môžete si ľahko vytvoriť subligu klepnutím na “Nová subliga”. Vyplňte názov, dvakrát heslo a popis. TIP: Ak do popisu uvediete heslo, môže sa k vám pripojiť ktokoľvek.

Počítač: V prípade, že sa chcete zapojiť do ligy, môžete si vybrať z ponuky:

Mobilný telefón: V prípade potreby môžete použiť aj mobilný telefón:

Tu si môžete vybrať aj možnosť, aby bola subliga súkromná. To znamená, že nikto nebude môcť poslať mail so žiadosťou o heslo. Ak túto možnosť necháte nezaškrtnutú, potom môže niekto poslať mail, aby sa pripojil.

Toto je veľmi užitočné, ak nechcete, aby bolo heslo verejné a vaši priatelia a známi vás oň museli žiadať.

9 Ako môžem previesť peniaze späť na svoj vlastný bankový účet (vybrať peniaze)?

Prejdete cez “Môj účet” a potom vyberiete položku Výber. Vyberte požadovaný spôsob prevodu.

Upozorňujeme, že spoločnosť Zweeler je povinná previesť peniaze späť prostredníctvom platobnej metódy, ktorú ste použili na vklad do spoločnosti Zweeler. Ak ste teda na vklad na účet Zweeler použili iba Skrill, na výber použijeme Skrill.

Skrill stojí hráča 1%/2% zo sumy, ktorá sa má vrátiť. Tieto náklady sa tiež prenesú na spoločnosť Zweeler pri vklade na účet Zweeler. Môžete však použiť Skrill Rapid Transfer a na vklad na Zweeler odporúčame použiť iDEAL, bancontact, Klarna, bežný bankový prevod, trvá maximálne 1 deň, niekedy pol dňa, alebo kreditnú kartu!

10 Rebríčky a výsledky, kde ich môžem rýchlo nájsť a ako to presne funguje?

Kliknite na “Výsledky” v hornej časti každej stránky. Na tejto stránke nájdete všetky výsledky a údaje o tíme, v ktorom ste hrali. Na ľavej strane môžete prepínať medzi kartami “Moje prebiehajúce hry”, “Prebiehajúce hry”, “Moje dokončené hry” a “Dokončené hry”.

Podrobnosti o hre: Tu nájdete všetko o hre, o čom už bola reč vyššie. Nájdete tu ceny, účastníkov, pravidlá, skupiny/hodnoty, často kladené otázky, dodatočné informácie, štartovné listiny, kalendáre, hracie plány, subligy, profily a štatistiky (najobľúbenejší športovci, nástroj na analýzu, bodovaní športovci a vypadnutí).

Výsledky vašich tímov, sa zobrazujú hneď pod prvou pätnástkou a ak sú v prvej pätnástke, sú zvýraznené zelenou farbou.

Počítačové a mobilné zariadenia: Keď kliknete na body medzi zátvorkami, v pravom stĺpci uvidíte, ktorých jazdcov si daný tím vybral. Jazdci sú potom zvýraznení zelenou farbou.

Funguje to aj opačne, ak kliknete na body za menom športovca, uvidíte, ktoré tímy majú tohto jazdca!

Počítač a mobilný telefón: Ak kliknete na názov tímu v tabuľke, dostanete sa na podrobnosti o tíme. Tam si môžete pozrieť všetky podrobnosti o jednotlivých tímoch a ak kliknete na Head to head, potom môžete porovnať svoje tímy s ostatnými.

Počítač a mobilný telefón: V Head to Head si môžete vybrať svoje tímy, prípadne si môžete vybrať tímy z podligy alebo určitého poradia. Nižšie si môžete pozrieť príklad, ako to vyzerá!

11 Nástroj na analýzu (pre počítače a mobilné zariadenia) v časti Podrobnosti o hre

Po začatí hry môžete použiť nástroj Analýza na rýchle vyhodnotenie súťaže. Nižšie je uvedený príklad, z ktorého je všetko jasné.

administrator

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *