Tutorial Zweeler Fantasy Sports Česky

Tutorial Zweeler Fantasy Sports Česky

Ve čtvrtek 11. března společnost Zweeler po pěti letech aktualizovala svůj design a spustila mobilní verzi. Spousta lidí si řekne, že už bylo na čase zavést mobilní stránku, ale najdou se i lidé, kteří jsou zklamaní, že se design, který používali celé ty roky, najednou změnil.

Všechno, co jsme měli předtím, tam stále je, jen na jiném místě. V tomto návodu si projdeme všechny možnosti pro počítače a mobilní zařízení i se snímky obrazovky.

Tutorial pro Zweeler Fantasy sportovní hry!

Protože společnost Zweeler nabízí mnoho typů her a pro mnoho sportů, napadlo nás, že by bylo praktické vytvořit návod pro všechny obecné záležitosti, které se netýkají přímo hry.

Rádi bychom, aby se noví hráči rychle cítili jako doma, a pak je velmi důležité podat dobré vysvětlení. Níže uvádíme, jaké problémy jsou rozebrány v jednotlivých částech. Posuňte se dolů a podívejte se na konkrétní téma, které vás zajímá.

 1. Index: Jak najdu hru?
 2. Lobby/Moje sestavy/Výsledky/Můj účet: Co tam najdu?
 3. Jak vložím peníze na svůj účet Zweeler?
 4. Jak vytvořím tým pro Fantasy cyklistiku (hra 15+5 a rozpočtová hra)?
 5. Jak vytvořím tým pro Fantasy tenis?
 6. Jak zaplatím svůj tým?
 7. Jak upravím tým, pokud některý ze sportovců vypadl před začátkem hry?
 8. Přihlášení do subligy o ceny nebo do otevřené ligy!
 9. Jak mohu převést peníze zpět na svůj vlastní bankovní účet?
 10. Žebříčky a výsledky, kde je rychle najdu a jak to přesně funguje?
 11. Nástroj pro analýzu

Pomoc při registraci: Pokud jste se registrovali prostřednictvím e-mailové adresy Hotmail/Yahoo, je téměř 60% pravděpodobnost, že aktivační e-mail skončil ve spamu nebo někde jinde. V takovém případě nám pošlete e-mail na adresu support@zweeler.com a my zajistíme, aby byl váš účet co nejdříve ručně aktivován.

Index:

Na našem indexu je pěkný promo příběh, ale nakonec musíte kliknout na “Přejít na hry” a pak se dostanete do lobby.

1 Index: Jak najdu hru? (Počítač)

Doporučujeme se nejprve přihlásit a poté přejít do lobby. Pokud se nepřihlásíte, můžete kliknout na hry, které jsou živé pro registraci. Pokud hru otevřete, zobrazí se vám všechny podrobnosti o hře. Pokud chcete vytvořit tým, nejprve se přihlaste.

Pokud hra ještě nebyla spuštěna a bude v provozu až za několik dní, bude ve většině případů pouze v lobby. Hru můžete vybrat a kliknutím na tlačítko Enter přejít přímo k vytvoření týmu.

Nad třemi bannery se nacházejí ikony sportů. Pokud na ikonu kliknete, můžete je seřadit podle jednotlivých sportů. Pokud se chcete vrátit ke všem sportům, stačí kliknout na Lobby (v horní části stránky). Pokud kliknete na “Načíst další” ve spodní části stránky, zobrazí se další hry. Můžete také kliknout na záhlaví “Ceny” a seřadit je od nejvyšších po nejnižší.

Pokud jste se ještě nepřihlásili a pak kliknete na hru, která je již v provozu, dostanete se přímo na podrobnosti o hře.

Zde naleznete vše o hře. I v případě, že hra již začala (najdete ji přes výsledky v horní části každé stránky), je v levém sloupci odkaz, který se jmenuje: Podrobnosti o hře. Zde najdete všechny stránky, které jsme dříve měli na samostatné stránce. Můžete tedy kliknout na tlačítka, a pak se objeví pravidla, ceny, nejčastější dotazy, doplňující informace, startovní listiny, kalendáře, podligy a také profily cyklistů.

Nezapomeňte také kliknout na statistiky, máme tam spoustu skvělých zpráv. Včetně nejpopulárnějších sportovců, nástroje Analýza a bodů na sportovce/týmy.

Na mobilu máme samozřejmě také tyto “Podrobnosti o hře”. Tam je to trochu kompaktnější.

2 Lobby/Moje sestavy/Výsledky/Můj účet: co tam najdu (Počítač)?

V horní části každé stránky máme 4 odkazy (Lobby/Moje sestavy/Výsledky/Můj účet) na 4 velmi užitečné stránky. A protože jsou na každé stránce, můžete se na kteroukoli z těchto stránek kdykoli vrátit.

Zvonek slouží k tomu, abyste věděli, že jste vyhráli cenu nebo že máme dobrou nabídku, novou hru, bonus, promo akci TAF nebo vysvětlení našich newsletterů. Pokud tedy zvonek zazvoní, podívejte se, co se děje, protože jste právě mohli vyhrát cenu.

Mobilní telefon:

Pokud jste přihlášeni, pak si v části “Zvolte sport” můžete vybrat všechny nadcházející hry podle svého oblíbeného sportu. Můžete také použít funkci Seřadit podle, seřadit od nejvyšších výher k nejnižším a naopak.

Pokud nyní kliknete na 3 pomlčky v pravém horním rohu, na mobilu se vám zobrazí také odkazy: Lobby, Moje sestavy, Výsledky, Můj účet, Pozvěte přítele a získejte 25 eur, přepínač jazyků a můžete se odhlásit a vložit peníze na svůj účet Zweeler. Viz 2. snímek obrazovky pod tímto:

Lobby

Zde jsou umístěny všechny živé hry a nadcházející hry. Něco jako mega Zweeler kalendář.

Moje sestavy

Pokud vytváříte týmy a hra ještě nezačala, můžete zde najít své sestavy. Samozřejmě jsou také v sekci pro vytvoření týmu, ale zde jsou všechny hry pohromadě. Tento přehled je vše, co potřebujete, jakmile hra začala, budete se muset na své týmy podívat prostřednictvím výsledků hry.

Můj účet

V části “Můj účet” si můžete prohlédnout všechny transakce, které jste provedli od své registrace u společnosti Zweeler. Všechny týmy, které jste zaplatili, vklady, výběry a bonusy.

Stolní počítač:

Mobilní zařízení:

Zde se také zobrazí přehled “Moje osobní údaje”, kde můžete vše změnit.

Newsletter: zde můžete u každého sportu uvést, který newsletter chcete dostávat.

Najdete zde také stránku Odstoupení od smlouvy, o které bude podrobněji pojednáno později.

Moje osobní údaje na počítači a v mobilu. Zde můžete změnit všechny své osobní údaje, jako je heslo, e-mail, adresa atd.

Kromě toho zde najdete také podmínky bonusů a také to, kolik bonusů vám zbývá a jak dlouho jsou ještě platné. Na stránce “můj bonus” je počítadlo, které to přesně ukazuje.

Hráči, kteří někoho zaregistrovali prostřednictvím modulu Tell a Friend, zde přesně vidí, jaký je stav všech jejich pozvaných přátel a zda máte nárok na bonus 25 eur!

Na této stránce najdete také ukazatel zkušeností hráče. Jedná se o žebříček Zweeler založený na vašich výkonech za posledních 5 let ve všech hrách Zweeler. Ve velmi blízké budoucnosti bude Zweeler organizovat také hry pro začátečníky a pak se jich budou moci účastnit pouze hráči, kteří nemají žádný žebříček a jsou na úrovni 1.

Zde si také můžete vyžádat bonusové kódy a znovu si přečíst podmínky všech bonusů, pokud by vám něco nebylo jasné.

Nakonec tu máme také odkaz, kterým se dostanete na stránku “Vklad”. O tom více v bodě 3!

3 Jak mohu vložit peníze na svůj účet u společnosti Zweeler?

Bez peněz na účtu Zweeler je možné vytvořit tým, ale není možné se účastnit placené hry. Když chcete vložit peníze, klikněte na odkaz “Vložit”. Ten se nachází kdekoli v horní části stránky na počítači i v mobilu.

Zadejte částku, kterou chcete převést, a klikněte na tlačítko pokračovat. Pokud se jedná o váš první vklad, mějte také na paměti, že pokud vložíte více než 25 eur, získáte bonus. Vždy si přečtěte podmínky bonusu, abyste pochopili, jak jej můžete využít. Vyhnete se tak případnému zklamání!

Nyní si vyberte platební metodu (iDEAL, Klarna, Skrill, kreditní karta, Bancontact a bankovní převod) a postupujte podle pokynů! Zobrazené možnosti platby se mohou v jednotlivých zemích měnit. Ne ve všech zemích nabízíme všechny možnosti.

Pokud dojde k chybě a není možné provést platbu, což se může stát, kontaktujte nás na adrese support@zweeler.com. K selhání dochází také u bank (iDEAL), společností vydávajících kreditní karty, Klarna, Skrill atd. Velmi rychle zjistíme, co se děje, a dáme vám tip, jak peníze vložit, abyste se mohli účastnit her.

4 Jak sestavím tým pro cyklistickou hru (15+5 a rozpočtovou hru)?

 1. Vždy si ověřte, jak můžete získat body se svým týmem. To se liší pro každou hru a má zásadní význam pro vaše rozhodování. Například hra 15+5 dává body pouze dvaceti nejlepším v každé fázi a existují některé otázky navíc, za které sice nedostanete moc bodů, ale můžete díky nim skončit o několik míst výše. Ve hře 15+5 se za závěrečnou klasifikaci žádné body nezískávají! V tzv. budgetových hrách můžete získat body za závěrečnou klasifikaci. Proto si to vždy nejprve zkontrolujte!
 2. Analyzujte profily a zjistěte, jaké jezdce v které etapě potřebujete. Je důležité, abyste věděli, kolik je sprinterských etap, časovek, finišů do kopce, přechodových etap a kolik etap končí kopcem (abyste se mohli rozhodnout, jaké jezdce chcete mít ve svém týmu).
 3. Vždy se podívejte na přehled “nejoblíbenějších”, abyste se ujistili, že jste nic nepřehlédli. Pokud uvidíte jméno jezdce, o kterém jste neslyšeli, přejděte na stránky jako CQRanking.com nebo procyclingstats.com a podívejte se blíže na to, co tento jezdec v posledních měsících dělal. Všimněte si, že na Tour/Giro a Vueltě jsou mezi nimi i jezdci, kteří byli mnohokrát vybráni do “0 bodového týmu”.
 4. Ve hře 15+5 jsou pro dosažení vysokého umístění rozhodující výměny, takže si dobře rozmyslete, koho tam vyberete. Často se stává, že se určitým sprinterům nechce přes hory, nebo na to nemají sílu. Výhodou takového typu sprinterů je, že jakmile vypadnou, přijde náhradník. Pak je tedy důležité mít připraveného jezdce, který je dobrý v horách jako náhradník. Ze sprintera a vrchaře pak vytěžíte maximum. Někdy je sprinter zařazen jako pátý náhradník, když víte, že určitě zvládne horský dojezd a jeho rychlejší týmový lídr odpadne.
 5. Existuje mnoho stránek v různých jazycích, které vytvářejí vynikající náhledy. Podívejte se, jestli tam vidíte nějaké jezdce, co si o tom myslí, a pak se sami rozhodněte, jaký bude váš konečný tým.
 6. Pokud chcete bojovat o etapové ceny ve hře 15+5, vytvořte si samostatný tým pouze se sprintery, nebo vrchaři, nebo specialisty na časovku atd. I tým s útočníky často dává nejlepší výsledky, protože takový tým téměř nikdo nedělá a ceny za takovou etapu jsou úplně stejné.
 7. Ve hrách 15+5 pro Giro d’Italia, Tour de France a Vuelta a Espana existuje dodatečné hodnocení, kde musíte s vybranými jezdci získat 0 bodů. Když dosáhnete 0 bodů, vyhráváte “jackpot 0 bodů”. Nezapomeňte také špatně tipovat doplňkové otázky!
 8. Ve hře o rozpočet máme také náhradníky, ale ti vstupují do hry jiným způsobem než ve hře 15+5. Který náhradník se připojí k vašemu týmu, závisí na hodnotě vyřazení. Na jeho místo nastoupí náhradník, jehož hodnota je nejblíže hodnotě vypadlého. Vždy si zkontrolujte pravidla hry, abyste nebyli nikdy překvapeni!
 9. Ve hře o rozpočet jsou body za celkové pořadí. Ty se také dost počítají, takže si je hlídejte.
 10. Vždy se staňte členem ceněné subligy. Nic to nestojí a může vám to přinést jen cenu navíc. Je mnoho lidí, kteří si založí subligu o ceny a heslo vloží do tématu. Na konci tohoto návodu jsme uvedli stručné vysvětlení, jak si sami založit výherní subligu nebo jak se připojit k jiné sublize.

Vytvoření týmu:

Po přihlášení klikněte na hru v lobby. Poté přejděte přímo do modulu Vytvoření týmu. Na stolním počítači je to úplně stejné jako u předchozího návrhu. Jediné, co se liší, je to, že v levém sloupci již nemáme mnoho odkazů na všechny stránky s užitečnými informacemi.

Místo toho máme 1 odkaz s názvem “Podrobnosti o hře”. Zde najdete všechny stránky, které jsme dříve měli, všechny na jedné jediné stránce. Můžete tedy kliknout na tlačítko, a pak se vám objeví pravidla, ceny, nejčastější dotazy, doplňující informace, startovní listiny, kalendáře, subligy a také profily cyklistů.

Počítač: Můžete se podívat na další informace o cyklistice, např:

Mobilní zařízení:

Mobilní stránka se samozřejmě změnila, protože tam musíme na poměrně malou obrazovku vměstnat spoustu informací.

Opět je velmi důležité tlačítko Podrobnosti o hře, kde najdete všechny informace o hře. Nachází se vedle názvu týmu.

Pokud nyní klepnete na + přidat sportovce/tým, automaticky se posunete na jezdce, které můžete přidat do týmu. Stačí na ně klepnout a vstoupí do vašeho týmu. Všimněte si také, že se poté vrátíte zpět na začátek. Pokud znovu klepnete na + přidat sportovce/tým, pak se opět dostanete na sportovce.

Jezdce můžete vybrat klepnutím na jeho jméno a on se automaticky připojí k týmu. Pokud chcete jezdce z týmu odstranit, můžete tak učinit jednoduchým klepnutím na jeho jméno.

Pokud jste vybrali 15+5 jezdců, je třeba ještě odpovědět na další předpovědi. Pokud na to náhodou zapomenete a již klepnete na “Uložit tým(y)”, ve stavovém okně se zobrazí, co přesně se děje. Stačí postupovat podle těchto pokynů a klepnout na “Uložit týmy”.

5 Jak vytvořím tým pro Fantasy tenis?

 1. Vždy si ověřte, jak můžete získat body se svým týmem. V tenise to není příliš vzrušující, protože je to téměř stejné ve všech typech her (skupiny a rozpočet).
 2. Vždy si prostudujte přehled “nejoblíbenějších”, a pokud uvidíte tenistu, který je opravdu hodně vybírán, a vy ho ještě neznáte, porozhlédněte se na stránkách jako tennisexplorer.com, proč tomu tak je.
 3. Podívejte se také na povrch turnaje a na co se určití tenisté specializují. Jsou tenisté, kteří jsou velmi dobří pouze na trávě, ale máme i skvělé specialisty na antuku, kteří toho na jiném povrchu moc nedokážou.
 4. Ujistěte se, že proti sobě při losování nestojí žádní tenisté. Svůj tým si můžete sestavit již před oznámením losu (losování bude oznámeno několik dní před začátkem), ale vždy si to zkontrolujte, jakmile bude losování provedeno.
 5. Rozlosování se zobrazí také při vytváření týmu a každý vámi vybraný tenista je označen jinou barvou. Na první pohled tak vidíte, proti komu vaši hráči nastoupí. Viz příklad!

Po přihlášení klikněte na hru v lobby. Poté přejděte přímo do modulu Vytvoření týmu. Na ploše je stránka úplně stejná jako v předchozím provedení. Jediné, co se liší, je to, že v levém sloupci nemáme mnoho odkazů na stránky, které pak musíme otevřít.

Místo toho máme 1 odkaz s názvem “Podrobnosti o hře”. Zde najdete všechny stránky, které jsme měli dříve, všechny na jedné stránce. Můžete tedy kliknout na tlačítka a pak na pravidla, ceny, nejčastější dotazy, další informace, startovní listiny, kalendáře, subligy.

Počítač:

Tenistu můžete vybrat kliknutím na jeho jméno, poté se automaticky zařadí do týmu. Pokud chcete hráče z týmu odstranit, stačí kliknout na jeho jméno.

Po výběru všech tenistů je třeba ještě zodpovědět dodatečné předpovědi. Pokud na to náhodou zapomenete a již kliknete na “Uložit tým(y)”, ve stavovém okně se zobrazí, co přesně se děje. Stačí postupovat podle těchto pokynů a kliknout na “Uložit týmy”.

Velmi praktické je, že při vytváření týmů je k dispozici i rozlosování turnaje, takže ihned vidíte, zda budou vámi vybraní tenisté hrát proti sobě.

Mobilní zařízení: 

Mobilní stránka se samozřejmě změnila, protože tam musíme na poměrně malou obrazovku vměstnat spoustu informací.

Opět je velmi důležité tlačítko Podrobnosti o hře, kde najdete všechny informace o hře. Nachází se vedle názvu týmu.

Pokud nyní klepnete na + přidat sportovce/tým, automaticky se posunete na tenistu, kterého můžete přidat do týmu. Stačí na něj klepnout a vstoupí do vašeho týmu. Všimněte si také, že se poté vrátíte zpět na začátek. Pokud klepnete na + přidat sportovce/tým, vrátíte se zpět na sportovce.

Velmi praktické je, že při tvorbě týmu je k dispozici také rozlosování turnaje, takže ihned vidíte, zda budou vámi vybraní tenisté hrát proti sobě. To se nachází pod seznamem tenistů.

6 Jak zaplatím tým?

Pokud se stále nacházíte v procesu vytváření týmu, klikněte na “Zaplatit tým(y)” a budete automaticky přesměrováni do sekce “Moje sestavy”. Na tuto stránku se dostanete také z odkazů v horní části obrazovky, které jsou na každé stránce: Lobby, Moje sestavy, Výsledky a Můj účet.

Když nyní v sestavě kliknete na “zaplatit”, zobrazí se obrazovka, kde můžete uvést, které týmy chcete zaplatit a jaký bude váš zůstatek po zaplacení týmu (týmů). Klikněte na zaplatit a poté klikněte na “Ano”. Pokud není dostatečný zůstatek, zobrazí se odkaz, který vás pošle přímo na stránku, kde můžete vložit peníze na svůj účet Zweeler.

Na počítači i na mobilním telefonu je tento platební modul stejný.

7 Jak změním tým, pokud některý jezdec vypadl před začátkem závodu?

Na počítači: Pokud máte 1 tým, klikněte na jezdce a nahraďte ho novým. Pokud máte více než jeden tým, postupujte podle pokynů ve stavovém poli týmu, ve kterém máte jezdce, který nebude startovat. Mezi týmy můžete přepínat na levé straně (viz obrázek). U položky “vybrat tým” můžete přepínat pomocí šipky, ale dále můžete jednoduše kliknout na název týmu.

Před uložením týmu vždy nejprve přepněte všechny jezdce ve všech týmech!!!

Mobilní zařízení: Pokud máte 1 tým, klepněte na jezdce a vyměňte ho za nového. Pokud máte více než jeden tým, postupujte podle pokynů ve stavovém poli týmu, ve kterém máte jezdce, který nebude startovat. Mezi týmy můžete přepínat v horní části (viz obrázek). U položky “vybrat tým” můžete přepínat pomocí šipky.

Před uložením týmu vždy nejprve přepněte všechny jezdce ve všech týmech!!!

8 Připojte se k otevřené nebo cenové podligě!

Modul podligy se nezměnil, ten teprve přijde. Modul podligy najdete v “Podrobnostech o hře” na mobilu i na počítači.

Cenová podliga má maximálně deset hráčů. Zapojíte se jako hráč, takže všechny vaše týmy jsou ve vámi zvolené podlize. Každé ligy se může zúčastnit pouze deset hráčů, protože se snažíme o co nejférovější hru, kde ne vždy vyhrává největší liga.

Pořadí ligy se vytvoří tak, že se sečtou body pěti nejlepších týmů z každé ligy. Započítávat se smí maximálně jeden tým na hráče. Pokud liga vyhraje cenu, rozdělí se vyhraná cena ligy mezi pět hráčů, kteří těchto pět nejlepších týmů vlastní. Takže můžete nejen bojovat mezi ligami, ale také společně se svými přáteli o to, abyste se dostali mezi těchto pět nejlepších týmů!

Klikněte na odkaz “Podligy” a budete automaticky přesměrováni na stránku s cenami lig. Pokud se chcete připojit k otevřené podlize, klikněte na záložku v horní části. Pokud se chcete připojit k sublize někoho jiného, klikněte na “Všechny podligy”. Podívejte se, které subligy ještě nejsou obsazené (budou mít zelené znaménko plus) a zda jsou uzavřené (se zámkem) nebo ne. Poté vyberte subligu, u které majitel uvedl v popisu heslo. To je pozvánka k účasti

Plocha

Mobilní

Pokud klepnete na znaménko plus, pak musíte přidat heslo subligy a to je tam opět uvedeno v popisu. Alespoň tedy jen u těch lig, které chtějí, abyste se k nim připojili.

Když jsou všechny subligy obsazené nebo nejsou k dispozici, můžete snadno vytvořit subligu klepnutím na “Nová podliga”. Vyplňte název, dvakrát heslo a popis. TIP: Pokud do popisu uvedete heslo, může se připojit kdokoli.

Plocha

Mobilní

Zde si také můžete zvolit, zda chcete, aby byla subliga soukromá. To znamená, že nikdo nebude moci poslat e-mail s žádostí o heslo. Pokud tuto možnost necháte nezaškrtnutou, může někdo poslat mail s žádostí o připojení.

To je velmi užitečné, pokud nechcete, aby bylo heslo veřejné a vaši přátelé a známí vás o něj museli žádat.

9 Jak mohu převést peníze zpět na svůj vlastní bankovní účet (vybrat peníze)?

Přejdete přes “Můj účet” a poté zvolíte možnost Vybrat peníze. Zvolte požadovaný způsob převodu.

Vezměte prosím na vědomí, že Zweeler je povinen převést peníze zpět prostřednictvím platební metody, kterou jste použili pro vklad na Zweeler. Pokud jste tedy pro vklad na účet Zweeler použili pouze Skrill, pak pro výběr použijeme Skrill.

Skrill stojí hráče 1%/2% z částky, která má být vrácena. Tyto náklady budou rovněž přeneseny na společnost Zweeler při vkladu na Zweeler. Můžete však použít Skrill Rapid Transfer a doporučujeme použít iDEAL, bancontact, Klarna, běžný bankovní převod, trvá maximálně 1 den, někdy půl dne, nebo kreditní kartu pro vklad na Zweeler!

10 Žebříčky a výsledky, kde je mohu rychle najít a jak to přesně funguje?

Klikněte na “Výsledky” v horní části každé stránky. Na této stránce najdete všechny výsledky a údaje o týmech, ve kterých jste hráli. Na levé straně můžete přepínat mezi záložkami “Moje probihajíci hry”, “Probihajíci hry”, “Moje dokončené hry” a “Dokončené hry”.

Podrobnosti o hrách: Zde najdete vše o hře, o které již bylo pojednáno výše. Najdete zde ceny, účastníky, pravidla, skupiny/hodnoty, nejčastější dotazy, dodatečné informace, startovní listiny, kalendáře, hrací plány, podligy, profily a statistiky (nejoblíbenější, nástroj pro analýzu, bodované sportovce a vypadnuvší).

Výsledky vašich týmů, se zobrazují hned pod patnáctkou nejlepších, a pokud jsou mezi patnáctkou nejlepších, jsou zvýrazněny zeleně.

Pro počítače a mobilní zařízení: Po kliknutí na body mezi závorkami se v pravém sloupci zobrazí, které jezdce si daný tým ve výsledcích vybral. Jezdci jsou pak zvýrazněni zeleně.

Funguje to i obráceně, pokud kliknete na body za jménem sportovce, uvidíte, které týmy mají tohoto jezdce!

Pro stolní počítače a mobilní zařízení: Pokud kliknete na název týmu v pořadí, dostanete se na podrobnosti o týmu. Tam si můžete prohlédnout všechny podrobnosti o jednotlivých týmech, a pokud kliknete na Head to head, pak můžete porovnat své týmy s ostatními.

Počítač a mobilní zařízení: V případě, že se jedná o tým, který se nachází na jednom místě v tabulce, můžete si vybrat, který z týmů se nachází v tabulce: V aplikaci Head to Head si můžete vybrat týmy, nebo si můžete vybrat týmy z dílčí ligy či určitého pořadí. Níže můžete vidět příklad, jak to vypadá!

11 Nástroj pro analýzu (pro stolní počítače a mobilní zařízení) v části Podrobnosti o hře

Po zahájení hry můžete pomocí nástroje Analýza rychle vyhodnotit soutěž. Níže je uveden příklad, ze kterého je vše jasné.

administrator

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *