Het Wielerjaarspel 2e Periode 2018 zal gaan starten op zondag 3 juni 2018 om 12:08 uur met de proloog van het Critérium du Dauphiné.

Je mag 30 renners kiezen uit 6 verschillende groepen, waarvan jij denkt dat ze de meeste punten gaan halen in de 28 wedstrijden die meetellen voor het Wielerjaarspel 2e Periode 2018.

Het spel kost 7,00 euro per team en we starten met minimaal 1.250,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 250,00 euro zijn (31 AK prijzen).

Ten slotte is er 55,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (25, 15, 10, 5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hierom er direct heen te gaan.

  • groep A: maximaal 4
  • groep B: maximaal 4
  • groep C: maximaal 5
  • groep D: maximaal 5
  • groep E: maximaal 5
  • groep F: minimaal 7 en maximaal 30

1 A Alaphilippe, Julian Quick-Step Floors
2 A Avermaet, Greg Van BMC Racing Team
3 A Bardet, Romain AG2R La Mondiale
4 A Matthews, Michael Team Sunweb
5 A Nibali, Vincenzo Bahrain – Merida
6 A Quintana, Nairo Movistar Team
7 A Sagan, Peter Bora – Hansgrohe
8 A Valverde, Alejandro Movistar Team
9 B Bernal, Egan Team Sky
10 B Dumoulin, Tom Team Sunweb
11 B Ewan, Caleb Mitchelton – Scott
12 B Gaviria, Fernando Quick-Step Floors
13 B Kristoff, Alexander UAE Team Emirates
14 B Landa, Mikel Movistar Team
15 B Martin, Daniel UAE Team Emirates
16 B Porte, Richie BMC Racing Team
17 B Roglič, Primož Team LottoNL – Jumbo
18 B Viviani, Elia Quick-Step Floors
19 B Yates, Adam Mitchelton – Scott
20 B Yates, Simon Mitchelton – Scott
21 C Benoot, Tiesj Lotto Soudal
22 C Chaves, Esteban Mitchelton – Scott
23 C Dennis, Rohan BMC Racing Team
24 C Démare, Arnaud Groupama – FDJ
25 C Fuglsang, Jakob Astana Pro Team
26 C Groenewegen, Dylan Team LottoNL – Jumbo
27 C Izagirre, Ion Bahrain – Merida
28 C Kwiatkowski, Michal Team Sky
29 C Lopez, Miguel Angel Astana Pro Team
30 C Majka, Rafał Bora – Hansgrohe
31 C Mollema, Bauke Trek – Segafredo
32 C Thomas, Geraint Team Sky
33 C Uran, Rigoberto Team EF Education First – Drapac
34 C Wellens, Tim Lotto Soudal
35 C Zakarin, Ilnur Team Katusha Alpecin
36 D Aru, Fabio UAE Team Emirates
37 D Barguil, Warren Team Fortuneo – Samsic
38 D Bennett, Sam Bora – Hansgrohe
39 D Boasson Hagen, Edvald Team Dimension Data
40 D Colbrelli, Sonny Bahrain – Merida
41 D Froome, Chris Team Sky
42 D Gilbert, Philippe Quick-Step Floors
43 D Greipel, André Lotto Soudal
44 D Izagirre, Gorka Bahrain – Merida
45 D Kelderman, Wilco Team Sunweb
46 D Kittel, Marcel Team Katusha Alpecin
47 D Kruijswijk, Steven Team LottoNL – Jumbo
48 D Soler, Marc Movistar Team
49 D Stuyven, Jasper Trek – Segafredo
50 D Trentin, Matteo Mitchelton – Scott
51 E Bennett, George Team LottoNL – Jumbo
52 E Buchmann, Emanuel Bora – Hansgrohe
53 E Cavendish, Mark Team Dimension Data
54 E Cort, Magnus Astana Pro Team
55 E Costa, Rui UAE Team Emirates
56 E Degenkolb, John Trek – Segafredo
57 E Formolo, Davide Bora – Hansgrohe
58 E Garderen, Tejay van BMC Racing Team
59 E Jungels, Bob Quick-Step Floors
60 E Konrad, Patrick Bora – Hansgrohe
61 E Latour, Pierre AG2R La Mondiale
62 E Modolo, Sacha Team EF Education First – Drapac
63 E Moscon, Gianni Team Sky
64 E Pinot, Thibaut Groupama – FDJ
65 E Poels, Wout Team Sky
66 E Poppel, Danny van Team LottoNL – Jumbo
67 E Pozzovivo, Domenico Bahrain – Merida
68 E Teuns, Dylan BMC Racing Team
69 E Ulissi, Diego UAE Team Emirates
70 E Woods, Mike Team EF Education First – Drapac