Het Wielerjaarspel 2e Periode 2017 zal gaan starten op zondag 4 juni 2017 om 10:45 uur met de eerste etappe van het Critérium du Dauphiné.

Je mag 30 renners kiezen uit 7 verschillende groepen, waarvan jij denkt dat ze de meeste punten gaan halen in de 26 wedstrijden die meetellen voor het Wielerjaarspel 2e Periode 2017.

Het spel kost 7,00 euro per team en we starten met minimaal 1.250,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 190,94 euro zijn (30 AK prijzen).

Ten slotte is er 55,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (25, 15, 10, 5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hierom er direct heen te gaan.

  • groep A: maximaal 3
  • groep B: maximaal 3
  • groep C: maximaal 3
  • groep D: maximaal 4
  • groep E: maximaal 4
  • groep F: maximaal 5
  • groep G: minimaal 8 en maximaal 30

1 A Avermaet, Greg Van BMC Racing Team
2 A Chaves, Esteban Orica – Scott
3 A Contador, Alberto Trek – Segafredo
4 A Dumoulin, Tom Team Sunweb
5 A Froome, Chris Team Sky
6 A Sagan, Peter Bora – Hansgrohe
7 A Valverde, Alejandro Movistar Team
8 B Bardet, Romain AG2R La Mondiale
9 B Gilbert, Philippe Quick-Step Floors
10 B Izagirre, Ion Bahrain – Merida
11 B Kristoff, Alexander Team Katusha Alpecin
12 B Kwiatkowski, Michal Team Sky
13 B Martin, Daniel Quick-Step Floors
14 B Matthews, Michael Team Sunweb
15 B Porte, Richie BMC Racing Team
16 C Alaphilippe, Julian Quick-Step Floors
17 C Aru, Fabio Astana Pro Team
18 C Degenkolb, John Trek – Segafredo
19 C Gaviria, Fernando Quick-Step Floors
20 C Henao, Sergio Team Sky
21 C Nibali, Vincenzo Bahrain – Merida
22 C Quintana, Nairo Movistar Team
23 C Roglič, Primož Team LottoNL – Jumbo
24 C Yates, Simon Orica – Scott
25 C Zakarin, Ilnur Team Katusha Alpecin
26 D Boasson Hagen, Edvald Team Dimension Data
27 D Colbrelli, Sonny Bahrain – Merida
28 D Costa, Rui UAE Team Emirates
29 D Dennis, Rohan BMC Racing Team
30 D Démare, Arnaud FDJ
31 D Felline, Fabio Trek – Segafredo
32 D Gallopin, Tony Lotto Soudal
33 D Greipel, André Lotto Soudal
34 D Kittel, Marcel Quick-Step Floors
35 D Pinot, Thibaut FDJ
36 D Ulissi, Diego UAE Team Emirates
37 D Yates, Adam Orica – Scott
38 E Barguil, Warren Team Sunweb
39 E Bouhanni, Nacer Cofidis, Solutions Crédits
40 E De La Cruz, David Quick-Step Floors
41 E Jungels, Bob Quick-Step Floors
42 E Lopez, Miguel Angel Astana Pro Team
43 E Majka, Rafał Bora – Hansgrohe
44 E Meintjes, Louis UAE Team Emirates
45 E Mollema, Bauke Trek – Segafredo
46 E Stuyven, Jasper Trek – Segafredo
47 E Talansky, Andrew Cannondale – Drapac Pro CT
48 E Thomas, Geraint Team Sky
49 E Uran, Rigoberto Cannondale – Drapac Pro CT
50 E Wellens, Tim Lotto Soudal
51 F Bennett, George Team LottoNL – Jumbo
52 F Bennett, Sam Bora – Hansgrohe
53 F Benoot, Tiesj Lotto Soudal
54 F Castroviejo, Jonathan Movistar Team
55 F Cavendish, Mark Team Dimension Data
56 F Coquard, Bryan Direct Energie
57 F Ewan, Caleb Orica – Scott
58 F Fuglsang, Jakob Astana Pro Team
59 F Gerrans, Simon Orica – Scott
60 F Gesink, Robert Team LottoNL – Jumbo
61 F Groenewegen, Dylan Team LottoNL – Jumbo
62 F Kelderman, Wilco Team Sunweb
63 F Kruijswijk, Steven Team LottoNL – Jumbo
64 F König, Leopold Bora – Hansgrohe
65 F Landa, Mikel Team Sky
66 F Martin, Tony Team Katusha Alpecin
67 F Naesen, Oliver Team Belgium
68 F Nizzolo, Giacomo Trek – Segafredo
69 F Pantano, Jarlinson Trek – Segafredo
70 F Pozzovivo, Domenico AG2R La Mondiale