Het Wielerjaarspel 2018 zal gaan starten op dinsdag 16 januari 2018 om 1:30 uur met de eerste etappe van de Tour Down Under.

Je mag 36 renners kiezen uit 8 verschillende groepen, waarvan jij denkt dat ze de meeste punten gaan halen in de 63 wedstrijden die meetellen voor het Wielerjaarspel 2018.

Het spel kost 10,00 euro per team en we starten met minimaal 12.500,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 1.066,50 euro zijn (226 AK prijzen).

Ook hebben we prijzen voor de beste klassiekerteams en de beste rondeteams. Per klassement kan er 750,00 euro gewonnen worden (13 prijzen) en de eerste prijs, voor beide klassementen, is 200,00 euro.

Let op: Er is geen apart klassement voor de 1e periode. Voor de 1e periode gaan we een apart spel organiseren dat start met de Dubai Tour.

Ten slotte is er 260,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (100, 50, 35, 25, 20, 15, 10, 5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hierom er direct heen te gaan.

  • groep A: maximaal 3
  • groep B: maximaal 3
  • groep C: maximaal 3
  • groep D: maximaal 4
  • groep E: maximaal 5
  • groep F: maximaal 5
  • groep G: maximaal 6
  • groep H: minimaal 7 en maximaal 36

1 A Avermaet, Greg Van BMC Racing Team
2 A Dumoulin, Tom Team Sunweb
3 A Froome, Chris Team Sky
4 A Kristoff, Alexander UAE Team Emirates
5 A Quintana, Nairo Movistar Team
6 A Sagan, Peter Bora – Hansgrohe
7 A Valverde, Alejandro Movistar Team
8 B Alaphilippe, Julian Quick-Step Floors
9 B Aru, Fabio UAE Team Emirates
10 B Martin, Daniel UAE Team Emirates
11 B Matthews, Michael Team Sunweb
12 B Nibali, Vincenzo Bahrain – Merida
13 B Pinot, Thibaut FDJ
14 B Porte, Richie BMC Racing Team
15 B Zakarin, Ilnur Team Katusha – Alpecin
16 C Bardet, Romain AG2R La Mondiale
17 C Chaves, Esteban Orica – Scott
18 C Degenkolb, John Trek – Segafredo
19 C Gaviria, Fernando Quick-Step Floors
20 C Izagirre, Ion Bahrain – Merida
21 C Kwiatkowski, Michal Team Sky
22 C Landa, Mikel Movistar Team
23 C Roglič, Primož Team LottoNL – Jumbo
24 D Costa, Rui UAE Team Emirates
25 D Gilbert, Philippe Quick-Step Floors
26 D Groenewegen, Dylan Team LottoNL – Jumbo
27 D Kelderman, Wilco Team Sunweb
28 D Kittel, Marcel Team Katusha – Alpecin
29 D Lopez, Miguel Angel Astana Pro Team
30 D Majka, Rafał Bora – Hansgrohe
31 D Mollema, Bauke Trek – Segafredo
32 D Poels, Wout Team Sky
33 D Stuyven, Jasper Trek – Segafredo
34 D Uran, Rigoberto EF Education First – Drapac
35 D Viviani, Elia Quick-Step Floors
36 E Boasson Hagen, Edvald Team Dimension Data
37 E Cavendish, Mark Team Dimension Data
38 E Colbrelli, Sonny Bahrain – Merida
39 E Démare, Arnaud FDJ
40 E Ewan, Caleb Orica – Scott
41 E Fuglsang, Jakob Astana Pro Team
42 E Gallopin, Tony AG2R La Mondiale
43 E Greipel, André Lotto Soudal
44 E Henao, Sergio Team Sky
45 E Jungels, Bob Quick-Step Floors
46 E Moscon, Gianni Team Sky
47 E Nizzolo, Giacomo Trek – Segafredo
48 E Pozzovivo, Domenico Bahrain – Merida
49 E Thomas, Geraint Team Sky
50 E Trentin, Matteo Orica – Scott
51 E Ulissi, Diego UAE Team Emirates
52 E Wellens, Tim Lotto Soudal
53 E Woods, Michael EF Education First – Drapac
54 E Yates, Adam Orica – Scott
55 E Yates, Simon Orica – Scott
56 F Albasini, Michael Orica – Scott
57 F Barguil, Warren Fortuneo – Samsic
58 F Bennett, George Team LottoNL – Jumbo
59 F Bennett, Sam Bora – Hansgrohe
60 F Benoot, Tiesj Lotto Soudal
61 F Bouhanni, Nacer Cofidis Solutions Crédits
62 F Coquard, Bryan Vital Concept
63 F Dennis, Rohan BMC Racing Team
64 F Felline, Fabio Trek – Segafredo
65 F Garderen, Tejay van BMC Racing Team
66 F Kruijswijk, Steven Team LottoNL – Jumbo
67 F Meintjes, Louis Team Dimension Data
68 F Modolo, Sacha EF Education First – Drapac
69 F Naesen, Oliver AG2R La Mondiale
70 F Oomen, Sam Team Sunweb
71 F Poppel, Danny van Team LottoNL – Jumbo
72 F Stybar, Zdenek Quick-Step Floors
73 F Teuns, Dylan BMC Racing Team
74 F Theuns, Edward Team Sunweb
75 F Vanmarcke, Sep EF Education First – Drapac
76 G Andersen, Søren Kragh Team Sunweb
77 G Bonifazio, Niccolò Bahrain – Merida
78 G Brambilla, Gianluca Trek – Segafredo
79 G Buchmann, Emanuel Bora – Hansgrohe
80 G Caruso, Damiano BMC Racing Team
81 G Castroviejo, Jonathan Team Sky
82 G Consonni, Simone UAE Team Emirates
83 G Cort, Magnus Astana Pro Team
84 G De La Cruz, David Team Sky
85 G Gaudu, David FDJ
86 G Gesink, Robert Team LottoNL – Jumbo
87 G Haas, Nathan Team Katusha – Alpecin
88 G Izagirre, Gorka Bahrain – Merida
89 G Konrad, Patrick Bora – Hansgrohe
90 G Küng, Stefan BMC Racing Team
91 G Martin, Tony Team Katusha – Alpecin
92 G Nieve, Mikel Orica – Scott
93 G Pantano, Jarlinson Trek – Segafredo
94 G Roche, Nicolas BMC Racing Team
95 G Sanchez, Luis Leon Astana Pro Team
96 G Soler, Marc Movistar Team
97 G Spilak, Simon Team Katusha – Alpecin
98 G Swift, Ben UAE Team Emirates
99 G Terpstra, Niki Quick-Step Floors
100 G Vuillermoz, Alexis AG2R La Mondiale