Het Vuelta a San Juan Spel 2018 zal gaan starten op zondag 21 januari 2018 om 20:07 uur.

Je mag 18 renners kiezen uit 5 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Vuelta a San Juan Spel 2018, dat bestaat uit 7 etappes.

Het spel kost 5,00 euro per team en we starten met minimaal 700,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 107,05 euro zijn (30 AK prijzen).

Let op: er zijn geen etappeprijzen!

Ten slotte is er 30,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (15, 10, 5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

De Vuelta a San Juan heeft een sterk deelnemersveld. Op de startlijst staan onder anderen: Vincenzo Nibali, Fernando Gaviria, Rafal Majka, Manuel Belletti, Niccolo Bonifazio, Davide Formolo, Matteo Pelucchi, Kristian Sbaragli, Tiesj Benoot, Eduardo Sepulveda, Maximiliano Richeze, Giacomo Nizzolo, Jarlinson Pantano, Darwin Atapuma en Travis McCabe.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 2
  • groep B: maximaal 2
  • groep C: maximaal 4
  • groep D: maximaal 4
  • groep E: minimaal 6 en maximaal 18

1 A Bonifazio, Niccolò Bahrain – Merida
2 A Gaviria, Fernando Quick-Step Floors
3 A Nizzolo, Giacomo Trek – Segafredo
4 A Pelucchi, Matteo Bora – Hansgrohe
5 B Ackermann, Pascal Bora – Hansgrohe
6 B Belletti, Manuel Androni Giocattoli – Sidermec
7 B McCabe, Travis UnitedHealthcare Pro Cycling Team
8 B Nibali, Vincenzo Bahrain – Merida
9 B Richeze, Maximiliano Quick-Step Floors
10 B Sbaragli, Kristian Israel Cycling Academy
11 C Benoot, Tiesj Lotto Soudal
12 C Cavagna, Rémi Quick-Step Floors
13 C Ganna, Filippo UAE Team Emirates
14 C García Cortina, Iván Bahrain – Merida
15 C Gavazzi, Francesco Androni Giocattoli – Sidermec
16 C Hodeg, Alvaro Quick-Step Floors
17 C Keukeleire, Jens Lotto Soudal
18 C Majka, Rafał Bora – Hansgrohe
19 C Mullen, Ryan Trek – Segafredo
20 C Räim, Mihkel Israel Cycling Academy
21 C Sande, Tosh Van der Lotto Soudal
22 C Sepúlveda, Eduardo Movistar Team
23 D Andriato, Rafael Selección Brasil
24 D Atapuma, Darwin UAE Team Emirates
25 D Avila, Edwin Israel Cycling Academy
26 D Boivin, Guillaume Israel Cycling Academy
27 D Carapaz, Richard Movistar Team
28 D Diaz, Daniel SEP San Juan
29 D Formolo, Davide Bora – Hansgrohe
30 D Maes, Nikolas Lotto Soudal
31 D Pantano, Jarlinson Trek – Segafredo
32 D Riabushenko, Alexandr UAE Team Emirates
33 D Sevilla, Oscar Team Medellín – Éxito
34 D Torres, Rodolfo Androni Giocattoli – Sidermec
35 D Yssaad, Yannis Caja Rural – Seguros RGA