Het Tre Valli Varesine Spel 2016 zal gaan starten op dinsdag 27 september 2016 om 12:00 uur.

Je mag 16 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Tre Valli Varesine Spel 2016.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 75,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 25,00 euro zijn (8 AK prijzen).

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 3
  • groep B: maximaal 4
  • groep C: maximaal 6
  • groep D: minimaal 3 en maximaal 16

1 A Bennati, Daniele Tinkoff Team
2 A Brambilla, Gianluca Nazionale Italiana
3 A Colbrelli, Sonny Bardiani CSF
4 A Cort, Magnus Orica – BikeExchange
5 A Gavazzi, Francesco Androni – Sidermec
6 A Gilbert, Philippe BMC Racing Team
7 A Ulissi, Diego Lampre – Merida
8 A Visconti, Giovanni Movistar Team
9 B Albasini, Michael Orica – BikeExchange
10 B Aru, Fabio Astana Pro Team
11 B Belletti, Manuel Wilier Triestina – Southeast
12 B Bennett, Sam Bora – Argon 18
13 B Fedi, Andrea Wilier Triestina – Southeast
14 B Nibali, Vincenzo Astana Pro Team
15 B Pasqualon, Andrea Team Roth
16 B Pozzato, Filippo Wilier Triestina – Southeast
17 B Rebellin, Davide CCC Sprandi Polkowice
18 B Roux, Anthony FDJ
19 B Sbaragli, Kristian Team Dimension Data for Qhubeka
20 B Uran, Rigoberto Cannondale – Drapac Pro Cycling Team
21 B Yates, Adam Orica – BikeExchange
22 C Barguil, Warren Team Giant – Alpecin
23 C Bilbao, Pello Caja Rural – Seguros RGA
24 C Bole, Grega Nippo – Vini Fantini
25 C Busato, Matteo Wilier Triestina – Southeast
26 C Caruso, Damiano BMC Racing Team
27 C Cunego, Damiano Nippo – Vini Fantini
28 C Finetto, Mauro Unieuro Wilier Trevigiani
29 C Firsanov, Sergey Gazprom – RusVelo
30 C Fuglsang, Jakob Astana Pro Team
31 C Geschke, Simon Team Giant – Alpecin
32 C Guldhammer, Rasmus Team Stölting Service Group
33 C Keukeleire, Jens Orica – BikeExchange
34 C Kreuziger, Roman Tinkoff Team
35 C Lobato, Juanjo Movistar Team
36 C Maikin, Roman Gazprom – RusVelo
37 C Moser, Moreno Cannondale – Drapac Pro Cycling Team
38 C Oomen, Sam Team Giant – Alpecin
39 C Paterski, Maciej CCC Sprandi Polkowice
40 C Pellizotti, Franco Androni – Sidermec
41 C Prades, Eduard Caja Rural – Seguros RGA
42 C Reichenbach, Sébastien FDJ
43 C Rosa, Diego Astana Pro Team
44 C Slagter, Tom-Jelte Cannondale – Drapac Pro Cycling Team
45 C Viviani, Elia Nazionale Italiana