Het Record Bank E3 Harelbeke Spel 2017 zal gaan starten op vrijdag 24 maart 2017 om 12:21 uur.

Je mag 18 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Record Bank E3 Harelbeke Spel 2017.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 369,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 56,56 euro zijn (30 AK prijzen).

Ten slotte is er 15,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (10, 5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 4
  • groep B: maximaal 4
  • groep C: maximaal 5
  • groep D: minimaal 5 en maximaal 18

1 A Avermaet, Greg Van BMC Racing Team
2 A Benoot, Tiesj Lotto Soudal
3 A Degenkolb, John Trek – Segafredo
4 A Kristoff, Alexander Team Katusha Alpecin
5 A Rowe, Luke Team Sky
6 A Sagan, Peter Bora – Hansgrohe
7 A Stannard, Ian Team Sky
8 A Stuyven, Jasper Trek – Segafredo
9 A Stybar, Zdenek Quick-Step Floors
10 A Vanmarcke, Sep Cannondale – Drapac Pro CT
11 B Boasson Hagen, Edvald Team Dimension Data
12 B Boom, Lars Team LottoNL – Jumbo
13 B Boonen, Tom Quick-Step Floors
14 B Démare, Arnaud FDJ
15 B Felline, Fabio Trek – Segafredo
16 B Gatto, Oscar Astana Pro Team
17 B Gilbert, Philippe Quick-Step Floors
18 B Naesen, Oliver AG2R La Mondiale
19 B Oss, Daniel BMC Racing Team
20 B Roelandts, Jürgen Lotto Soudal
21 B Terpstra, Niki Quick-Step Floors
22 B Trentin, Matteo Quick-Step Floors
23 C Baarle, Dylan van Cannondale – Drapac Pro CT
24 C Breschel, Matti Astana Pro Team
25 C Colbrelli, Sonny Bahrain – Merida
26 C Coquard, Bryan Direct Energie
27 C Cort, Magnus Orica – Scott
28 C Debusschere, Jens Lotto Soudal
29 C Drucker, Jempy BMC Racing Team
30 C Gallopin, Tony Lotto Soudal
31 C Keirsbulck, Guillaume Van Wanty – Groupe Gobert
32 C Keukeleire, Jens Orica – Scott
33 C Martin, Tony Team Katusha Alpecin
34 C Moscon, Gianni Team Sky
35 C Teunissen, Mike Team Sunweb
36 C Theuns, Edward Trek – Segafredo
37 C Thwaites, Scott Team Dimension Data
38 C Vandenbergh, Stijn AG2R La Mondiale