Het Tour of Croatia Spel 2018 zal gaan starten op dinsdag 17 april 2018 om 11:30 uur.

Je mag 20 renners kiezen uit 5 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Tour of Croatia Spel 2018, dat bestaat uit 6 etappes.

Het spel kost 5,00 euro per team en we starten met minimaal 200,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 62,40 euro zijn (5 AK prijzen).

Let op: er zijn geen etappeprijzen!

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

De Tour of Croatia heeft een sterk deelnemersveld. Op de startlijst staan onder anderen: Giacomo Nizzolo, Niccolo Bonifazio, Matej Mohoric, Adam Blythe, Sergei Chernetskii, Riccardo Minali, Andrea Guardini, Marko Kump, Jan Tratnik, Sondre Holst Enger, Kristian Sbaragli, Marco Canola, Pieter Weening, Wouter Wippert, Gianluca Brambilla en Kenny Dehaes.

De Ronde van Kroatië wordt live uitgezonden door Ziggo Sport.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

1 A Bonifazio, Niccolò Bahrain – Merida
2 A Canola, Marco Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini
3 A Guardini, Andrea Bardiani CSF
4 A Minali, Riccardo Astana Pro Team
5 A Mohoric, Matej Bahrain – Merida
6 A Nizzolo, Giacomo Trek – Segafredo
7 B Blythe, Adam Aqua Blue Sport
8 B Brambilla, Gianluca Trek – Segafredo
9 B Chernetskii, Sergei Astana Pro Team
10 B Dehaes, Kenny WB Aqua Protect Veranclassic
11 B Frame, Alex Trek – Segafredo
12 B Grosu, Eduard Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini
13 B Holst Enger, Sondre Israel Cycling Academy
14 B Kump, Marko CCC Sprandi Polkowice
15 B Sbaragli, Kristian Israel Cycling Academy
16 B Tratnik, Jan CCC Sprandi Polkowice
17 B Wippert, Wouter Roompot – Nederlandse Loterij
18 C Brøchner, Nicolai Holowesko – Citadel
19 C Eg, Niklas Trek – Segafredo
20 C Eisenhart, TJ Holowesko – Citadel
21 C Lobato, Juan José Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini
22 C Maikin, Roman Gazprom – RusVelo
23 C Marini, Nicolas MS-Tina – Focus
24 C Neilands, Krists Israel Cycling Academy
25 C Pearson, Daniel Aqua Blue Sport
26 C Rogina, Radoslav Adria Mobil
27 C Schultz, Nick Caja Rural – Seguros RGA
28 C Siutsou, Kanstantsin Bahrain – Merida
29 C Weening, Pieter Roompot – Nederlandse Loterij
30 D Boivin, Guillaume Israel Cycling Academy
31 D Cala, Aristóbulo Bicicletas Strongman
32 D Celano, Danilo Caja Rural – Seguros RGA
33 D Franczak, Paweł CCC Sprandi Polkowice
34 D Jensen, August Israel Cycling Academy
35 D Kirsch, Alex WB Aqua Protect Veranclassic
36 D Murphy, John Holowesko – Citadel
37 D Peron, Andrea Team Novo Nordisk
38 D Pogačar, Tadej Ljubljana Gusto Xaurum
39 D Rajović, Dušan Adria Mobil
40 D Riesebeek, Oscar Roompot – Nederlandse Loterij
41 D Shilov, Sergey Gazprom – RusVelo
42 D Yssaad, Yannis Caja Rural – Seguros RGA