Het Paris-Roubaix Spel 2018 zal gaan starten op zondag 8 april 2018 om 11:20 uur.

Je mag 18 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Paris-Roubaix Spel 2018.

Het spel kost 5,00 euro per team en we starten met minimaal 1.750,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 300,00 euro zijn (61 AK prijzen).

Ten slotte is er 55,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (25, 15, 10, 5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 4
  • groep B: maximaal 5
  • groep C: maximaal 5
  • groep D: minimaal 4 en maximaal 18

1 A Aert, Wout Van Verandas Willems – Crelan
2 A Avermaet, Greg Van BMC Racing Team
3 A Gilbert, Philippe Quick-Step Floors
4 A Naesen, Oliver AG2R La Mondiale
5 A Sagan, Peter Bora – Hansgrohe
6 A Stuyven, Jasper Trek – Segafredo
7 A Stybar, Zdenek Quick-Step Floors
8 A Terpstra, Niki Quick-Step Floors
9 A Vanmarcke, Sep Team EF Education First – Drapac
10 B Baarle, Dylan van Team Sky
11 B Boasson Hagen, Edvald Team Dimension Data
12 B Cort, Magnus Astana Pro Team
13 B Degenkolb, John Trek – Segafredo
14 B Démare, Arnaud Groupama – FDJ
15 B Kristoff, Alexander UAE Team Emirates
16 B Lampaert, Yves Quick-Step Floors
17 B Langeveld, Sebastian Team EF Education First – Drapac
18 B Moscon, Gianni Team Sky
19 B Pedersen, Mads Trek – Segafredo
20 B Roelandts, Jürgen BMC Racing Team
21 B Rowe, Luke Team Sky
22 B Teunissen, Mike Team Sunweb
23 B Thomas, Geraint Team Sky
24 B Trentin, Matteo Mitchelton – Scott
25 C Andersen, Søren Kragh Team Sunweb
26 C Chavanel, Sylvain Direct Energie
27 C Debusschere, Jens Lotto Soudal
28 C Durbridge, Luke Mitchelton – Scott
29 C Gaudin, Damien Direct Energie
30 C Haussler, Heinrich Bahrain – Merida
31 C Hayman, Mathew Mitchelton – Scott
32 C Küng, Stefan BMC Racing Team
33 C Laporte, Christophe Cofidis Solutions Crédits
34 C Oss, Daniel Bora – Hansgrohe
35 C Petit, Adrien Direct Energie
36 C Politt, Nils Team Katusha Alpecin
37 C Roosen, Timo Team LottoNL – Jumbo
38 C Stannard, Ian Team Sky
39 C Sénéchal, Florian Quick-Step Floors
40 C Theuns, Edward Team Sunweb