Het Najaarsklassiekers Spel 2016 zal gaan starten op zaterdag 30 juli 2016 om 11:45 uur.

Je mag 28 renners kiezen uit 5 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Najaarsklassiekers Spel 2016.

Het spel kost 7,00 euro per team en we starten met minimaal 1.000,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 200,00 euro zijn (25 AK prijzen).

Ten slotte is er 30,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (15, 10, 5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

1 Clásica de San Sebastián Klassieker Cat. 1 30 jul. 2016
2 RideLondon Classic Klassieker Cat. 3 31 jul. 2016
3 OS Wegwedstrijd Klassieker Cat. 1 06 aug. 2016
4 Cyclassics Hamburg Klassieker Cat. 2 21 aug. 2016
5 Bretagne Classic – Ouest-France Klassieker Cat. 2 28 aug. 2016
6 Brussels Cycling Classic Klassieker Cat. 3 03 sep. 2016
7 Grand Prix Cycliste de Québec Klassieker Cat. 2 09 sep. 2016
8 Grand Prix Cycliste de Montréal Klassieker Cat. 2 11 sep. 2016
9 European Championships Road Race Klassieker Cat. 2 18 sep. 2016
10 Giro dell’Emilia Klassieker Cat. 3 24 sep. 2016
11 Tre Valli Varesine Klassieker Cat. 3 27 sep. 2016
12 Milano-Torino Klassieker Cat. 3 28 sep. 2016
13 Giro del Piemonte Klassieker Cat. 3 29 sep. 2016
14 Il Lombardia Klassieker Cat. 1 01 okt. 2016
15 Paris-Tours Klassieker Cat. 3 09 okt. 2016
16 WK Wegwedstrijd Klassieker Cat. 1 16 okt. 2016

  • groep A: maximaal 5
  • groep B: maximaal 5
  • groep C: maximaal 5
  • groep D: maximaal 7
  • groep E: minimaal 6 en maximaal 28

1 A Alaphilippe, Julian Etixx – Quick-Step
2 A Avermaet, Greg Van BMC Racing Team
3 A Costa, Rui Lampre – Merida
4 A Degenkolb, John Team Giant – Alpecin
5 A Gilbert, Philippe BMC Racing Team
6 A Kristoff, Alexander Team Katusha
7 A Matthews, Michael Orica – BikeExchange
8 A Nizzolo, Giacomo Trek – Segafredo
9 A Rodríguez, Joaquim Team Katusha
10 A Sagan, Peter Tinkoff Team
11 A Valverde, Alejandro Movistar Team
12 A Yates, Adam Orica – BikeExchange
13 B Bakelants, Jan Ag2r La Mondiale
14 B Boasson Hagen, Edvald Team Dimension Data for Qhubeka
15 B Gallopin, Tony Lotto Soudal
16 B Gerrans, Simon Orica – BikeExchange
17 B Greipel, André Lotto Soudal
18 B Kittel, Marcel Etixx – Quick-Step
19 B Kwiatkowski, Michal Team Sky
20 B Martin, Daniel Etixx – Quick-Step
21 B Mollema, Bauke Trek – Segafredo
22 B Moreno, Dani Movistar Team
23 B Navardauskas, Ramūnas Cannondale – Drapac Pro Cycling Team
24 B Nibali, Vincenzo Astana Pro Team
25 B Pinot, Thibaut FDJ
26 B Ulissi, Diego Lampre – Merida
27 B Wellens, Tim Lotto Soudal
28 C Bardet, Romain Ag2r La Mondiale
29 C Benoot, Tiesj Lotto Soudal
30 C Boonen, Tom Etixx – Quick-Step
31 C Cavendish, Mark Team Dimension Data for Qhubeka
32 C Coquard, Bryan Direct Energie
33 C Dumoulin, Tom Team Giant – Alpecin
34 C Démare, Arnaud FDJ
35 C Felline, Fabio Trek – Segafredo
36 C Gaviria, Fernando Etixx – Quick-Step
37 C Henao, Sergio Team Sky
38 C Modolo, Sacha Lampre – Merida
39 C Poels, Wout Team Sky
40 C Slagter, Tom-Jelte Cannondale – Drapac Pro Cycling Team
41 C Stybar, Zdenek Etixx – Quick-Step
42 C Vuillermoz, Alexis Ag2r La Mondiale
43 D Albasini, Michael Orica – BikeExchange
44 D Aru, Fabio Astana Pro Team
45 D Barguil, Warren Team Giant – Alpecin
46 D Bouhanni, Nacer Cofidis, Solutions Crédits
47 D Breschel, Matti Cannondale – Drapac Pro Cycling Team
48 D Cancellara, Fabian Trek – Segafredo
49 D Chaves, Esteban Orica – BikeExchange
50 D Colbrelli, Sonny Bardiani CSF
51 D Ewan, Caleb Orica – BikeExchange
52 D Froome, Chris Team Sky
53 D Gasparotto, Enrico Wanty – Groupe Gobert
54 D Gesink, Robert Team LottoNL – Jumbo
55 D Groenewegen, Dylan Team LottoNL – Jumbo
56 D Majka, Rafal Tinkoff Team
57 D Pozzovivo, Domenico Ag2r La Mondiale
58 D Rebellin, Davide CCC Sprandi Polkowice
59 D Roelandts, Jürgen Lotto Soudal
60 D Rosa, Diego Astana Pro Team
61 D Stuyven, Jasper Trek – Segafredo
62 D Trentin, Matteo Etixx – Quick-Step
63 D Uran, Rigoberto Cannondale – Drapac Pro Cycling Team
64 D Vanendert, Jelle Lotto Soudal
65 D Vichot, Arthur FDJ
66 D Viviani, Elia Team Sky
67 D Yates, Simon Orica – BikeExchange
68 D Zakarin, Ilnur Team Katusha