Het Gran Piemonte Spel 2016 zal gaan starten op donderdag 29 september 2016 om 11:30 uur.

Je mag 15 renners kiezen uit 5 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Gran Piemonte Spel 2016.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 75,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 25,00 euro zijn (8 AK prijzen).

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 2
  • groep B: maximaal 3
  • groep C: maximaal 3
  • groep D: maximaal 4
  • groep E: minimaal 3 en maximaal 15

1 A Bennati, Daniele Tinkoff Team
2 A Colbrelli, Sonny Bardiani CSF
3 A Gavazzi, Francesco Androni – Sidermec
4 A Gaviria, Fernando Etixx – Quick-Step
5 A Nizzolo, Giacomo Nazionale Italiana
6 B Bakelants, Jan Ag2r La Mondiale
7 B Belletti, Manuel Wilier Triestina – Southeast
8 B Drucker, Jempy BMC Racing Team
9 B Modolo, Sacha Lampre – Merida
10 B Pozzato, Filippo Wilier Triestina – Southeast
11 B Swift, Ben Team Sky
12 B Trentin, Matteo Etixx – Quick-Step
13 B Visconti, Giovanni Movistar Team
14 C Bettiol, Alberto Cannondale – Drapac Pro Cycling Team
15 C Breschel, Matti Cannondale – Drapac Pro Cycling Team
16 C Fedi, Andrea Wilier Triestina – Southeast
17 C Gilbert, Philippe BMC Racing Team
18 C Maikin, Roman Gazprom – RusVelo
19 C Pasqualon, Andrea Team Roth
20 C Richeze, Maximiliano Etixx – Quick-Step
21 C Simion, Paolo Bardiani CSF
22 C Stybar, Zdenek Etixx – Quick-Step
23 D Bole, Grega Nippo – Vini Fantini
24 D Consonni, Simone Nazionale Italiana
25 D Costa, Rui Lampre – Merida
26 D Grosu, Eduard Nippo – Vini Fantini
27 D Hardy, Romain Cofidis, Solutions Crédits
28 D Mareczko, Jakub Wilier Triestina – Southeast
29 D Paterski, Maciej CCC Sprandi Polkowice
30 D Ponzi, Simone CCC Sprandi Polkowice
31 D Prades, Eduard Caja Rural – Seguros RGA
32 D Puccio, Salvatore Team Sky
33 D Rebellin, Davide CCC Sprandi Polkowice
34 D Viganò, Davide Androni – Sidermec
35 D Viviani, Elia Team Sky
36 D Zabel, Rick BMC Racing Team