Het GP Industria & Artigianato Spel 2018 zal gaan starten op zondag 4 maart 2018 om 11:00 uur.

Je mag 16 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het GP Industria & Artigianato Spel 2018.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 70,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 20,80 euro zijn (5 AK prijzen).

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 3
  • groep B: maximaal 3
  • groep C: maximaal 5
  • groep D: minimaal 5 en maximaal 16

1 A Cattaneo, Mattia Androni Giocattoli – Sidermec
2 A Clarke, Simon Team EF Education First – Drapac
3 A Finetto, Mauro Delko Marseille Provence KTM
4 A Gavazzi, Francesco Androni Giocattoli – Sidermec
5 A Majka, Rafał Bora – Hansgrohe
6 A McCarthy, Jay Bora – Hansgrohe
7 A Visconti, Giovanni Bahrain – Merida
8 A Yates, Adam Mitchelton – Scott
9 B Aert, Wout Van Verandas Willems – Crelan
10 B Bagioli, Nicola Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini
11 B Busato, Matteo Wilier Triestina – Selle Italia
12 B Canola, Marco Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini
13 B Gonçalves, José Team Katusha Alpecin
14 B Madouas, Valentin FDJ
15 B Martinez, Daniel Team EF Education First – Drapac
16 B Rojas, José Joaquín Movistar Team
17 B Vanmarcke, Sep Team EF Education First – Drapac
18 C Amador, Andrey Movistar Team
19 C Barbero, Carlos Movistar Team
20 C Bie, Sean De Verandas Willems – Crelan
21 C Ciccone, Giulio Bardiani CSF
22 C El Fares, Julien Delko Marseille Provence KTM
23 C Fabbro, Matteo Team Katusha Alpecin
24 C Haig, Jack Mitchelton – Scott
25 C Jensen, August Israel Cycling Academy
26 C Jules, Justin WB Aqua Protect Veranclassic
27 C Juul-Jensen, Chris Mitchelton – Scott
28 C Masnada, Fausto Androni Giocattoli – Sidermec
29 C Mohoric, Matej Bahrain – Merida
30 C Preidler, Georg FDJ
31 C Restrepo, Jhonatan Team Katusha Alpecin
32 C Sbaragli, Kristian Israel Cycling Academy
33 C Torres, Rodolfo Androni Giocattoli – Sidermec
34 C Totò, Paolo Sangemini – MG.K vis – Olmo – Vega