Het Giro d’Italia stage 17 Spel 2018 zal gaan starten op woensdag 23 mei 2018 om 13:25 uur.

Je mag 16 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Giro d’Italia stage 17 Spel 2018.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 200,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 37,57 euro zijn (15 AK prijzen).

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

  • groep A: maximaal 4
  • groep B: maximaal 4
  • groep C: maximaal 4
  • groep D: minimaal 4 en maximaal 16

1 A Battaglin, Enrico Team LottoNL – Jumbo
2 A Bennett, Sam Bora – Hansgrohe
3 A Gonçalves, José Team Katusha Alpecin
4 A Modolo, Sacha Team EF Education First – Drapac
5 A Mohoric, Matej Bahrain – Merida
6 A Pantano, Jarlinson Trek – Segafredo
7 A Poppel, Danny van Team LottoNL – Jumbo
8 A Sanchez, Luis Leon Astana Pro Team
9 A Visconti, Giovanni Bahrain – Merida
10 A Viviani, Elia Quick-Step Floors
11 B Ballerini, Davide Androni Giocattoli – Sidermec
12 B Bonifazio, Niccolò Bahrain – Merida
13 B Brambilla, Gianluca Trek – Segafredo
14 B Conti, Valerio UAE Team Emirates
15 B De Marchi, Alessandro BMC Racing Team
16 B Gavazzi, Francesco Androni Giocattoli – Sidermec
17 B Lutsenko, Alexey Astana Pro Team
18 B Montaguti, Matteo AG2R La Mondiale
19 B Pedersen, Mads Trek – Segafredo
20 B Roelandts, Jürgen BMC Racing Team
21 B Ulissi, Diego UAE Team Emirates
22 B Venturini, Clément AG2R La Mondiale
23 C Belletti, Manuel Androni Giocattoli – Sidermec
24 C Bouwman, Koen Team LottoNL – Jumbo
25 C Ciccone, Giulio Bardiani CSF
26 C Denz, Nico AG2R La Mondiale
27 C Gibbons, Ryan Team Dimension Data
28 C Hermans, Ben Israel Cycling Academy
29 C Martin, Tony Team Katusha Alpecin
30 C Masnada, Fausto Androni Giocattoli – Sidermec
31 C Planckaert, Baptiste Team Katusha Alpecin
32 C Polanc, Jan UAE Team Emirates
33 C Sande, Tosh Van der Lotto Soudal
34 C Stybar, Zdenek Quick-Step Floors
35 C Würtz Schmidt, Mads Team Katusha Alpecin
36 C Yates, Simon Mitchelton – Scott