Dit is een kwalificatiespel van de Road to Innsbruck.

Het Gent-Wevelgem (RtI) Spel 2018 zal gaan starten op zondag 25 maart 2018 om 11:35 uur.

Je mag 18 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Gent-Wevelgem (RtI) Spel 2018.

Het Gent-Wevelgem (RtI) Spel kost 2,50 euro per team en er zijn 2 tickets te winnen voor het eindspel van de Road to Innsbruck. Elk ticket geeft recht op één team in het eindspel.

De prijzenpot van de Road to Innsbruck is 35.000 euro met een eerste prijs van 10.000 euro. Het minimaal te winnen bedrag is 75 euro.

Voor het eindspel van de Road to Innsbruck zijn in totaal 150 tickets te winnen en deze worden verdeeld in 70 kwalificatiespellen. Zie voor meer informatie de spelpagina van de Road to Innsbruck: klik hier.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 5
  • groep B: maximaal 4
  • groep C: maximaal 4
  • groep D: minimaal 5 en maximaal 18

1 A Avermaet, Greg Van BMC Racing Team
2 A Colbrelli, Sonny Bahrain – Merida
3 A Cort, Magnus Astana Pro Team
4 A Démare, Arnaud Groupama – FDJ
5 A Groenewegen, Dylan Team LottoNL – Jumbo
6 A Kristoff, Alexander UAE Team Emirates
7 A Matthews, Michael Team Sunweb
8 A Roelandts, Jürgen BMC Racing Team
9 A Sagan, Peter Bora – Hansgrohe
10 A Stuyven, Jasper Trek – Segafredo
11 A Trentin, Matteo Mitchelton – Scott
12 A Viviani, Elia Quick-Step Floors
13 B Boasson Hagen, Edvald Team Dimension Data
14 B Coquard, Bryan Vital Concept Cycling Club
15 B Debusschere, Jens Lotto Soudal
16 B Degenkolb, John Trek – Segafredo
17 B Keukeleire, Jens Lotto Soudal
18 B Lampaert, Yves Quick-Step Floors
19 B Laporte, Christophe Cofidis Solutions Crédits
20 B Modolo, Sacha Team EF Education First – Drapac
21 B Naesen, Oliver AG2R La Mondiale
22 B Stybar, Zdenek Quick-Step Floors
23 B Terpstra, Niki Quick-Step Floors
24 B Valgren, Michael Astana Pro Team
25 B Vanmarcke, Sep Team EF Education First – Drapac
26 C Baarle, Dylan van Team Sky
27 C Buyst, Jasper De Lotto Soudal
28 C Capiot, Amaury Sport Vlaanderen – Baloise
29 C Dehaes, Kenny WB Aqua Protect Veranclassic
30 C Dupont, Timothy Wanty – Groupe Gobert
31 C Halvorsen, Kristoffer Team Sky
32 C Hofstetter, Hugo Cofidis Solutions Crédits
33 C Kittel, Marcel Team Katusha Alpecin
34 C Lutsenko, Alexey Astana Pro Team
35 C Mezgec, Luka Mitchelton – Scott
36 C Moscon, Gianni Team Sky
37 C Pasqualon, Andrea Wanty – Groupe Gobert
38 C Teunissen, Mike Team Sunweb
39 C Theuns, Edward Team Sunweb
40 C Vermeltfoort, Coen Roompot – Nederlandse Loterij