Het Driedaagse De Panne-Koksijde stage 4 Spel 2017 zal gaan starten op donderdag 30 maart 2017 om 14:30 uur.

Je mag 13 renners kiezen uit 5 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Driedaagse De Panne-Koksijde stage 4 Spel 2017.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 100,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 23,56 euro zijn (8 AK prijzen).

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 1
  • groep B: maximaal 3
  • groep C: maximaal 3
  • groep D: maximaal 3
  • groep E: minimaal 3 en maximaal 13

1 A Brändle, Matthias Trek – Segafredo
2 A Durbridge, Luke Orica – Scott
3 A Gilbert, Philippe Quick-Step Floors
4 B Chavanel, Sylvain Direct Energie
5 B Devenyns, Dries Quick-Step Floors
6 B Gallopin, Tony Lotto Soudal
7 B Hansen, Lasse Norman Aqua Blue Sport
8 B Keirsbulck, Guillaume Van Wanty – Groupe Gobert
9 B Kristoff, Alexander Team Katusha Alpecin
10 B Politt, Nils Team Katusha Alpecin
11 B Würtz Schmidt, Mads Team Katusha Alpecin
12 C Bauer, Jack Quick-Step Floors
13 C Buyst, Jasper De Lotto Soudal
14 C Devolder, Stijn Verandas Willems – Crelan
15 C Edmondson, Alexander Orica – Scott
16 C Hollenstein, Reto Team Katusha Alpecin
17 C Kirsch, Alex WB Veranclassic Aquality Protect
18 C Kittel, Marcel Quick-Step Floors
19 C Laengen, Vegard Stake UAE Team Emirates
20 C Martinelli, Davide Quick-Step Floors
21 C Pedersen, Mads Trek – Segafredo
22 D Backaert, Frederik Wanty – Groupe Gobert
23 D Boucher, David Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
24 D Brutt, Pavel Gazprom – RusVelo
25 D Consonni, Simone UAE Team Emirates
26 D Declercq, Tim Quick-Step Floors
27 D Frison, Frederik Lotto Soudal
28 D Haller, Marco Team Katusha Alpecin
29 D Kluge, Roger Orica – Scott
30 D Pardini, Olivier WB Veranclassic Aquality Protect
31 D Porsev, Aleksandr Gazprom – RusVelo
32 D Theuns, Edward Trek – Segafredo
33 D Vantomme, Maxime WB Veranclassic Aquality Protect