Dit is een kwalificatiespel van de Road to Bergen.

Het Driedaagse De Panne-Koksijde (RtB) Spel 2017 zal gaan starten op dinsdag 28 maart 2017 om 12:00 uur.

Je mag 20 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Driedaagse De Panne-Koksijde (RtB) Spel 2016, dat bestaat uit 4 etappes.

Het Driedaagse De Panne-Koksijde (RtB) Spel kost 2,50 euro per team en er zijn 2 tickets te winnen voor het eindspel van de Road to Bergen. Elk ticket geeft recht op één team in het eindspel.

De prijzenpot van de Road to Bergen is minimaal 30.000 euro met een eerste prijs van 10.000 euro. Het minimaal te winnen bedrag is 75 euro.

Voor het eindspel van de Road to Bergen zijn in totaal 140 tickets te winnen en deze worden verdeeld in 66 kwalificatiespellen. Zie voor meer informatie de spelpagina van de Road to Bergen: klik hier.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 3
  • groep B: maximaal 5
  • groep C: maximaal 6
  • groep D: minimaal 6 en maximaal 20

1 A Bennett, Sam Bora – Hansgrohe
2 A Durbridge, Luke Orica – Scott
3 A Gilbert, Philippe Quick-Step Floors
4 A Kittel, Marcel Quick-Step Floors
5 A Kristoff, Alexander Team Katusha Alpecin
6 A Theuns, Edward Trek – Segafredo
7 B Blythe, Adam Aqua Blue Sport
8 B Brändle, Matthias Trek – Segafredo
9 B Chavanel, Sylvain Direct Energie
10 B Debusschere, Jens Lotto Soudal
11 B Gallopin, Tony Lotto Soudal
12 B Halvorsen, Kristoffer Joker Icopal
13 B Hansen, Lasse Norman Aqua Blue Sport
14 B Hofland, Moreno Lotto Soudal
15 B Keirsbulck, Guillaume Van Wanty – Groupe Gobert
16 B McLay, Dan Fortuneo – Vital Concept
17 B Mezgec, Luka Orica – Scott
18 B Modolo, Sacha UAE Team Emirates
19 B Pelucchi, Matteo Bora – Hansgrohe
20 B Petit, Adrien Direct Energie
21 C Dehaes, Kenny Wanty – Groupe Gobert
22 C Dupont, Timothy Verandas Willems – Crelan
23 C Grosu, Eduard Nippo – Vini Fantini
24 C Guardini, Andrea UAE Team Emirates
25 C Hepburn, Michael Orica – Scott
26 C Hollenstein, Reto Team Katusha Alpecin
27 C Jans, Roy WB Veranclassic Aquality Protect
28 C Juul-Jensen, Chris Orica – Scott
29 C Kump, Marko UAE Team Emirates
30 C Looij, André Roompot – Nederlandse Loterij
31 C Mareczko, Jakub Wilier Triestina – Selle Italia
32 C Martinelli, Davide Quick-Step Floors
33 C Pedersen, Mads Trek – Segafredo
34 C Planckaert, Baptiste Team Katusha Alpecin
35 C Porsev, Aleksandr Gazprom – RusVelo
36 C Pozzato, Filippo Wilier Triestina – Selle Italia
37 C Pöstlberger, Lukas Bora – Hansgrohe
38 C Tsatevich, Alexey Gazprom – RusVelo
39 C Vermeltfoort, Coen Roompot – Nederlandse Loterij
40 C Würtz Schmidt, Mads Team Katusha Alpecin