NB Voor Nederlandse tijd 1 uur eraf trekken. Dus BMC start om 15.00 uur.

16:00:00 1 DENNIS Rohan AUS19900528 BMC RACING TEAM
16:00:00 2 KUENG Stefan SUI19931116 BMC RACING TEAM
16:00:00 3 OSS Daniel ITA19870113 BMC RACING TEAM
16:00:00 4 PHINNEY Taylor USA19900627 BMC RACING TEAM
16:00:00 5 QUINZIATO Manuel ITA19791030 BMC RACING TEAM
16:00:00 6 ROSSKOPF Joseph USA19890905 BMC RACING TEAM
15:57:30 11 JUNGELS Bob LUX19920922 ETIXX – QUICK STEP
15:57:30 12 KITTEL Marcel GER19880511 ETIXX – QUICK STEP
15:57:30 13 LAMPAERT Yves BEL19910410 ETIXX – QUICK STEP
15:57:30 14 MARTIN Tony GER19850423 ETIXX – QUICK STEP
15:57:30 15 TERPSTRA Niki NED19840518 ETIXX – QUICK STEP
15:57:30 16 VERMOTE Julien BEL19890726 ETIXX – QUICK STEP
15:55:00 21 AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey CRC19860829 MOVISTAR TEAM
15:55:00 22 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan ESP19870427 MOVISTAR TEAM
15:55:00 23 DOWSETT Alex GBR19881003 MOVISTAR TEAM
15:55:00 24 ERVITI OLLO Imanol ESP19831115 MOVISTAR TEAM
15:55:00 25 OLIVEIRA Nelson POR19890306 MOVISTAR TEAM
15:55:00 26 SUTTERLIN Jasha GER19921104 MOVISTAR TEAM
15:52:30 31 DURBRIDGE Luke AUS19910409 ORICA-BIKEEXCHANGE
15:52:30 32 EDMONDSON Alexander AUS19931222 ORICA-BIKEEXCHANGE
15:52:30 33 HEPBURN Michael AUS19910817 ORICA-BIKEEXCHANGE
15:52:30 34 IMPEY Daryl RSA19841206 ORICA-BIKEEXCHANGE
15:52:30 35 MATTHEWS Michael AUS19900926 ORICA-BIKEEXCHANGE
15:52:30 36 TUFT Svein CAN19770509 ORICA-BIKEEXCHANGE
15:50:00 41 KIRYIENKA Vasil BLR19810628 TEAM SKY
15:50:00 42 KWIATKOWSKI Michal POL19900602 TEAM SKY
15:50:00 43 ROCHE Nicolas IRL19840703 TEAM SKY
15:50:00 44 SWIFT Ben GBR19871105 TEAM SKY
15:50:00 45 THOMAS Geraint GBR19860525 TEAM SKY
15:50:00 46 VAN POPPEL Danny NED19930726 TEAM SKY
15:47:30 51 ANDERSEN Soren Kragh DEN19940810 TEAM GIANT – ALPECIN
15:47:30 52 DEGENKOLB John GER19890107 TEAM GIANT – ALPECIN
15:47:30 53 DUMOULIN Tom NED19901111 TEAM GIANT – ALPECIN
15:47:30 54 HAGA Chad USA19880826 TEAM GIANT – ALPECIN
15:47:30 55 PREIDLER Georg AUT19900617 TEAM GIANT – ALPECIN
15:47:30 56 SINKELDAM Ramon NED19890209 TEAM GIANT – ALPECIN
15:45:00 61 CAMPENAERTS Victor BEL19911028 TEAM LOTTO NL – JUMBO
15:45:00 62 KELDERMAN Wilco NED19910325 TEAM LOTTO NL – JUMBO
15:45:00 63 LEEZER Tom NED19851226 TEAM LOTTO NL – JUMBO
15:45:00 64 ROGLIC Primoz SLO19891029 TEAM LOTTO NL – JUMBO
15:45:00 65 ROOSEN Timo NED19930111 TEAM LOTTO NL – JUMBO
15:45:00 66 VAN EMDEN Jos NED19850218 TEAM LOTTO NL – JUMBO
15:42:30 71 CATALDO Dario ITA19850317 ASTANA PRO TEAM
15:42:30 72 FUGLSANG Jakob DEN19850322 ASTANA PRO TEAM
15:42:30 73 GRIVKO Andriy UKR19830807 ASTANA PRO TEAM
15:42:30 74 KANGERT Tanel EST19870311 ASTANA PRO TEAM
15:42:30 75 LUTSENKO Alexey KAZ19920907 ASTANA PRO TEAM
15:42:30 76 SMUKULIS Gatis LAT19870415 ASTANA PRO TEAM
15:40:00 81 BYSTROM Sven Erik NOR19920121 TEAM KATUSHA
15:40:00 82 KRISTOFF Alexander NOR19870705 TEAM KATUSHA
15:40:00 83 KUZNETSOV Viacheslav RUS19890624 TEAM KATUSHA
15:40:00 84 MORKOV Michael DEN19850430 TEAM KATUSHA
15:40:00 85 POLITT Nils GER19940306 TEAM KATUSHA
15:40:00 86 VOROBYEV Anton RUS19901012 TEAM KATUSHA
15:37:30 91 BAGDONAS Gediminas LTU19851226 AG2R LA MONDIALE
15:37:30 92 GASTAUER Ben LUX19871114 AG2R LA MONDIALE
15:37:30 93 GOUGEARD Alexis FRA19930305 AG2R LA MONDIALE
15:37:30 94 GRETSCH Patrick GER19870407 AG2R LA MONDIALE
15:37:30 95 HOULE Hugo CAN19900927 AG2R LA MONDIALE
15:37:30 96 RIBLON Christophe FRA19810117 AG2R LA MONDIALE
15:35:00 101 DE LA PARTE Victor ESP19860622 CCC SPRANDI POLKOWICE
15:35:00 102 GROSSCHARTNER Felix AUT19931223 CCC SPRANDI POLKOWICE
15:35:00 103 MIHAYLOV Nikolay BUL19880408 CCC SPRANDI POLKOWICE
15:35:00 104 OWSIAN Lukasz POL19900224 CCC SPRANDI POLKOWICE
15:35:00 105 PATERSKI Maciej POL19860912 CCC SPRANDI POLKOWICE
15:35:00 106 SAMOILAU Branislau BLR19850525 CCC SPRANDI POLKOWICE
15:32:30 111 CORDEEL Sander BEL19871107 VERANDA’S WILLEMS
15:32:30 112 GHYSELINCK Jan BEL19880224 VERANDA’S WILLEMS
15:32:30 113 KRUOPIS Aidis LTU19861026 VERANDA’S WILLEMS
15:32:30 114 PREMONT Christophe BEL19891122 VERANDA’S WILLEMS
15:32:30 115 VAN BREUSSEGEM Elias BEL19920410 VERANDA’S WILLEMS
15:32:30 116 VAN ZUMMEREN Stef BEL19911220 VERANDA’S WILLEMS
15:30:00 121 BRATASHCHUK Andrii UKR19920408 KOLSS-BDC TEAM
15:30:00 122 BUTS Vitaliy UKR19861024 KOLSS-BDC TEAM
15:30:00 123 KONONENKO Mykhaylo UKR19871030 KOLSS-BDC TEAM
15:30:00 124 KULYK Andriy UKR19890830 KOLSS-BDC TEAM
15:30:00 125 LAGKUTI Sergiy UKR19850424 KOLSS-BDC TEAM
15:30:00 126 VASYLYUK Andriy UKR19870829 KOLSS-BDC TEAM
15:27:30 131 BOIVIN Guillaume CAN19890525 CYCLING ACADEMY TEAM
15:27:30 132 CRAVEN Dan NAM19830201 CYCLING ACADEMY TEAM
15:27:30 133 RAIM Mihkel EST19930703 CYCLING ACADEMY TEAM
15:27:30 134 SAGIV Guy ISR19941205 CYCLING ACADEMY TEAM
15:27:30 135 TUREK Daniel CZE19930119 CYCLING ACADEMY TEAM
15:27:30 136 YECHZKEL Aviv ISR19940421 CYCLING ACADEMY TEAM
15:25:00 141 ASTAFYEV Stepan KAZ19940127 VINO 4-EVER SKO
15:25:00 142 BIZHIGITOV Zhandos KAZ19910610 VINO 4-EVER SKO
15:25:00 143 GIDICH Yevgeniy KAZ19960519 VINO 4-EVER SKO
15:25:00 144 SHUSHEMOIN Alexandr KAZ19870226 VINO 4-EVER SKO
15:25:00 145 VOLOSHIN Alexey KAZ19961023 VINO 4-EVER SKO
15:25:00 146 ZEMLYAKOV Oleg KAZ19930707 VINO 4-EVER SKO
15:22:30 151 HADDI Soufiane MAR19910202 SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING
15:22:30 152 JELLOUL Adil MAR19820714 SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING
15:22:30 153 MANCEBO Francisco ESP19760309 SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING
15:22:30 154 OBAID Tariq UAE19840401 SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING
15:22:30 155 PALINI Andrea ITA19890616 SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING
15:22:30 156 ZMORKA Marlen UKR19930701 SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING
15:20:00 161 BECK Joschka GER19930322 STRADALLI – BIKE AID
15:20:00 162 BICHLMANN Daniel GER19880818 STRADALLI – BIKE AID
15:20:00 163 LECHNER Patrick GER19881212 STRADALLI – BIKE AID
15:20:00 164 MERSEBURG Dominik GER19910915 STRADALLI – BIKE AID
15:20:00 165 SCHAFER Timo GER19820809 STRADALLI – BIKE AID
15:20:00 166 TESHOME HAGOS Meron ERI19920713 STRADALLI – BIKE AID