Het De Brabantse Pijl Spel 2017 zal gaan starten op woensdag 12 april 2017 om 12:45 uur.

Je mag 18 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het De Brabantse Pijl Spel 2017.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 485,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 67,93 euro zijn (45 AK prijzen).

Ten slotte is er 15,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (10, 5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 5
  • groep B: maximaal 4
  • groep C: maximaal 4
  • groep D: minimaal 5 en maximaal 18

1 A Albasini, Michael Orica – Scott
2 A Benoot, Tiesj Lotto Soudal
3 A Colbrelli, Sonny Bahrain – Merida
4 A Coquard, Bryan Direct Energie
5 A Gasparotto, Enrico Bahrain – Merida
6 A Gerrans, Simon Orica – Scott
7 A Gilbert, Philippe Quick-Step Floors
8 A Hermans, Ben BMC Racing Team
9 A Matthews, Michael Team Sunweb
10 A Vakoč, Petr Quick-Step Floors
11 A Wellens, Tim Lotto Soudal
12 B Bettiol, Alberto Cannondale – Drapac Pro CT
13 B Bie, Sean De Lotto Soudal
14 B Haas, Nathan Team Dimension Data
15 B Hardy, Romain Fortuneo – Vital Concept
16 B Impey, Daryl Orica – Scott
17 B Martens, Paul Team LottoNL – Jumbo
18 B Meurisse, Xandro Wanty – Groupe Gobert
19 B Sande, Tosh Van der Lotto Soudal
20 B Teuns, Dylan BMC Racing Team
21 B Vanendert, Jelle Lotto Soudal
22 B Vliegen, Loïc BMC Racing Team
23 B Woods, Michael Cannondale – Drapac Pro CT
24 C Bol, Jetse Manzana Postobón Team
25 C Bouet, Maxime Fortuneo – Vital Concept
26 C Cort, Magnus Orica – Scott
27 C Dillier, Silvan BMC Racing Team
28 C Geschke, Simon Team Sunweb
29 C Hivert, Jonathan Direct Energie
30 C Keukeleire, Jens Orica – Scott
31 C Lijke, Nick van der Roompot – Nederlandse Loterij
32 C Paterski, Maciej CCC Sprandi Polkowice
33 C Plus, Laurens De Quick-Step Floors
34 C Sbaragli, Kristian Team Dimension Data
35 C Serry, Pieter Quick-Step Floors
36 C Vantomme, Maxime WB Veranclassic Aquality Protect