Het Danilith Nokere Koerse Spel 2017 zal gaan starten op woensdag 15 maart 2017 om 12:17 uur.

Je mag 16 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Danilith Nokere Koerse Spel 2017.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 217,50 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 40,94 euro zijn (15 AK prijzen).zijn (12 AK prijzen).

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 4
  • groep B: maximaal 4
  • groep C: maximaal 4
  • groep D: minimaal 4 en maximaal 16

1 A Bauhaus, Phil Team Sunweb
2 A Blythe, Adam Aqua Blue Sport
3 A Dupont, Timothy Verandas Willems – Crelan
4 A Genechten, Jonas Van Cofidis, Solutions Crédits
5 A Halvorsen, Kristoffer Joker Icopal
6 A Hofland, Moreno Lotto Soudal
7 A Jans, Roy WB Veranclassic Aquality Protect
8 A Lerberghe, Bert Van Sport Vlaanderen – Baloise
9 A McLay, Dan Fortuneo – Vital Concept
10 A Planckaert, Baptiste Team Katusha Alpecin
11 B Boeckmans, Kris Lotto Soudal
12 B Capiot, Amaury Sport Vlaanderen – Baloise
13 B Dehaes, Kenny Wanty – Groupe Gobert
14 B Dillier, Silvan BMC Racing Team
15 B Hofstetter, Hugo Cofidis, Solutions Crédits
16 B Jules, Justin WB Veranclassic Aquality Protect
17 B Maikin, Roman Gazprom – RusVelo
18 B Pasqualon, Andrea Wanty – Groupe Gobert
19 B Selig, Rüdiger Bora – Hansgrohe
20 B Tsatevich, Alexey Gazprom – RusVelo
21 B Vliegen, Loïc BMC Racing Team
22 B Waeytens, Zico Team Sunweb
23 C Ackermann, Pascal Bora – Hansgrohe
24 C Baška, Erik Bora – Hansgrohe
25 C Druyts, Gerry Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
26 C Fenn, Andrew Aqua Blue Sport
27 C Grøndahl Jansen, Amund Team LottoNL – Jumbo
28 C Hansen, Lasse Norman Aqua Blue Sport
29 C Kruopis, Aidis Verandas Willems – Crelan
30 C Looij, André Roompot – Nederlandse Loterij
31 C Marini, Nicolas Nippo – Vini Fantini
32 C Markus, Barry Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
33 C Paterski, Maciej CCC Sprandi Polkowice
34 C Restrepo, Jhonatan Team Katusha Alpecin
35 C Schwarzmann, Michael Bora – Hansgrohe
36 C Vantomme, Maxime WB Veranclassic Aquality Protect