Het Danilith Nokere Koerse Spel 2018 zal gaan starten op woensdag 14 maart 2018 om 12:40 uur.

Je mag 17 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Danilith Nokere Koerse Spel 2018.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 150,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 29,85 euro zijn (12 AK prijzen).

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 2
  • groep B: maximaal 5
  • groep C: maximaal 5
  • groep D: minimaal 5 en maximaal 17

1 A Ackermann, Pascal Bora – Hansgrohe
2 A Bauhaus, Phil Team Sunweb
3 A Blythe, Adam Aqua Blue Sport
4 A Coquard, Bryan Vital Concept Cycling Club
5 A Halvorsen, Kristoffer Team Sky
6 B Bie, Sean De Verandas Willems – Crelan
7 B Capiot, Amaury Sport Vlaanderen – Baloise
8 B Hofland, Moreno Lotto Soudal
9 B Hofstetter, Hugo Cofidis Solutions Crédits
10 B Jakobsen, Fabio Quick-Step Floors
11 B Jans, Roy Cibel – Cebon
12 B Jules, Justin WB Aqua Protect Veranclassic
13 B Ligthart, Pim Roompot – Nederlandse Loterij
14 B Pelucchi, Matteo Bora – Hansgrohe
15 B Planckaert, Baptiste Team Katusha Alpecin
16 B Sénéchal, Florian Quick-Step Floors
17 B Vermeltfoort, Coen Roompot – Nederlandse Loterij
18 B Vliegen, Loïc BMC Racing Team
19 B Walscheid, Max Team Sunweb
20 C Banaszek, Alan CCC Sprandi Polkowice
21 C Cavagna, Rémi Quick-Step Floors
22 C Franczak, Paweł CCC Sprandi Polkowice
23 C Genechten, Jonas Van Vital Concept Cycling Club
24 C Hodeg, Alvaro Quick-Step Floors
25 C Jones, Brenton Delko Marseille Provence KTM
26 C Kruopis, Aidis Verandas Willems – Crelan
27 C Lawless, Chris Team Sky
28 C McCabe, Travis UnitedHealthcare Pro Cycling Team
29 C Petit, Adrien Direct Energie
30 C Philipsen, Jasper Hagens Berman Axeon
31 C Räim, Mihkel Israel Cycling Academy
32 C Vallée, Boris Wanty – Groupe Gobert
33 C Vantomme, Maxime WB Aqua Protect Veranclassic
34 C Wisniowski, Lukasz Team Sky
35 C Würtz Schmidt, Mads Team Katusha Alpecin