Het Colombia Oro y Paz Spel 2018 zal gaan starten op dinsdag 6 februari 2018 om 16:00 uur.

Je mag 18 renners kiezen uit 5 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Colombia Oro y Paz Spel 2018, dat bestaat uit 6 etappes.

Het spel kost 5,00 euro per team en we starten met minimaal 500,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 87,74 euro zijn (20 AK prijzen).

Let op: er zijn geen etappeprijzen!

Ten slotte is er 15,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (10, 5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

De Colombia Oro y Paz heeft een sterk deelnemersveld. Op de startlijst staan onder anderen: Nairo Quintana, Fernando Gaviria, Julian Alaphilippe, Matteo Malucelli, Giulio Ciccone, Andrea Guardini, Sebastián Molano, Maximiliano Richeze, Darwin Atapuma, Jarlinson Pantano, Rigoberto Uran, Oscar Sevilla, Egan Bernal, Sergio Henao en Sebastian Haedo.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 3
  • groep B: maximaal 3
  • groep C: maximaal 3
  • groep D: maximaal 3
  • groep E: minimaal 6 en maximaal 18

1 A Alaphilippe, Julian Quick-Step Floors
2 A Bernal, Egan Team Sky
3 A Gaviria, Fernando Quick-Step Floors
4 A Guardini, Andrea Bardiani CSF
5 A Malucelli, Matteo Androni Giocattoli – Sidermec
6 A Uran, Rigoberto Team EF Education First – Drapac
7 B Avila, Edwin Israel Cycling Academy
8 B Haedo, Sebastian UnitedHealthcare Pro Cycling Team
9 B Henao, Sergio Team Sky
10 B Murphy, John Holowesko – Citadel
11 B Quintana, Nairo Movistar Team
12 B Richeze, Maximiliano Quick-Step Floors
13 B Räim, Mihkel Israel Cycling Academy
14 B Sevilla, Oscar Team Medellín – Éxito
15 C Ciccone, Giulio Bardiani CSF
16 C Escuela, Ricardo Agrupación Virgen de Fátima
17 C Hodeg, Alvaro Quick-Step Floors
18 C Howes, Alex Team EF Education First – Drapac
19 C Jaramillo, Daniel UnitedHealthcare Pro Cycling Team
20 C Martinez, Daniel Team EF Education First – Drapac
21 C Molano, Sebastián Manzana Postobón Team
22 C Pantano, Jarlinson Selección Colombia
23 C Richeze, Mauro Abel Agrupación Virgen de Fátima
24 C Rubiano, Miguel Angel Coldeportes – Zenú – Sello Rojo
25 D Acevedo, Janier UnitedHealthcare Pro Cycling Team
26 D Atapuma, Darwin Selección Colombia
27 D Ballerini, Davide Androni Giocattoli – Sidermec
28 D Boivin, Guillaume Israel Cycling Academy
29 D Cano, Alex Coldeportes – Zenú – Sello Rojo
30 D Duarte, Fabio Manzana Postobón Team
31 D Eisenhart, TJ Holowesko – Citadel
32 D Franczak, Paweł CCC Sprandi Polkowice
33 D Laas, Martin Team Illuminate
34 D Reyes, Aldemar Manzana Postobón Team
35 D Tvetcov, Serghei UnitedHealthcare Pro Cycling Team