Het Challenge Ciclista Mallorca Spel 2018 zal gaan starten op donderdag 25 januari 2018 om 12:00 uur.

Je mag 18 renners kiezen uit 5 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Challenge Ciclista Mallorca Spel 2018, dat bestaat uit 4 etappes.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 100,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 23,56 euro zijn (8 AK prijzen).

Let op: er zijn geen etappeprijzen!

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

De Challenge Ciclista Mallorca heeft een sterk deelnemersveld. Op de startlijst staan onder anderen: Alejandro Valverde, Michal Kwiatkowski, Tim Wellens, Emanuel Buchmann, Leopold König, Ben Hermans, Sondre Holst Enger, Moreno Hofland, José Joaquin Rojas, David De La Cruz, Gianni Moscon, Wout Poels, Gianluca Brambilla, Bauke Mollema en Jasper Stuyven.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 2
  • groep B: maximaal 2
  • groep C: maximaal 4
  • groep D: maximaal 4
  • groep E: minimaal 6 en maximaal 18

1 A Kwiatkowski, Michal Team Sky
2 A Moscon, Gianni Team Sky
3 A Stuyven, Jasper Trek – Segafredo
4 A Valverde, Alejandro Movistar Team
5 A Wellens, Tim Lotto Soudal
6 B Hermans, Ben Israel Cycling Academy
7 B Hofland, Moreno Lotto Soudal
8 B Mollema, Bauke Trek – Segafredo
9 B Schwarzmann, Michael Bora – Hansgrohe
10 B Wippert, Wouter Roompot – Nederlandse Loterij
11 C Brambilla, Gianluca Trek – Segafredo
12 C Buchmann, Emanuel Bora – Hansgrohe
13 C Buyst, Jasper De Lotto Soudal
14 C De La Cruz, David Team Sky
15 C Dehaes, Kenny WB Aqua Protect Veranclassic
16 C García de Mateos, Vicente Selección Nacional de Pista Élite
17 C Holst Enger, Sondre Israel Cycling Academy
18 C Konrad, Patrick Bora – Hansgrohe
19 C Poels, Wout Team Sky
20 C Prades, Eduard Euskadi Basque Country – Murias
21 C Rojas, José Joaquín Movistar Team
22 C Vermeltfoort, Coen Roompot – Nederlandse Loterij
23 D Amador, Andrey Movistar Team
24 D Baška, Erik Bora – Hansgrohe
25 D Bennati, Daniele Movistar Team
26 D Carbel, Michael Team Fortuneo – Samsic
27 D König, Leopold Bora – Hansgrohe
28 D Mühlberger, Gregor Bora – Hansgrohe
29 D Poppel, Boy van Trek – Segafredo
30 D Périchon, Pierre-Luc Team Fortuneo – Samsic
31 D Rosa, Diego Team Sky
32 D Rosón, Jaime Movistar Team
33 D Sanz, Enrique Euskadi Basque Country – Murias
34 D Simón, Jordi Burgos – BH
35 D Sivakov, Pavel Team Sky
36 D Torres, Albert Selección Nacional de Pista Élite