Het Brussels Cycling Classic Spel 2017 zal gaan starten op zaterdag 2 september 2017 om 11:40 uur.

Je mag 16 renners kiezen uit 5 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Brussels Cycling Classic Spel 2017.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 100,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 23,56 euro zijn (8 AK prijzen).

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 3
  • groep B: maximaal 3
  • groep C: maximaal 3
  • groep D: maximaal 3
  • groep E: minimaal 4 en maximaal 16

1 A Bauhaus, Phil Team Sunweb
2 A Bennett, Sam Bora – Hansgrohe
3 A Bouhanni, Nacer Cofidis Solutions Crédits
4 A Degenkolb, John Trek – Segafredo
5 A Démare, Arnaud FDJ
6 A Greipel, André Lotto Soudal
7 A Kittel, Marcel Quick-Step Floors
8 B Barbier, Rudy AG2R La Mondiale
9 B Coquard, Bryan Direct Energie
10 B Dupont, Timothy Verandas Willems – Crelan
11 B Jans, Roy WB Veranclassic Aquality Protect
12 B Kump, Marko UAE Team Emirates
13 B Lerberghe, Bert Van Sport Vlaanderen – Baloise
14 B McLay, Daniel Team Fortuneo – Oscaro
15 B Stuyven, Jasper Trek – Segafredo
16 C Canola, Marco Nippo – Vini Fantini
17 C Consonni, Simone UAE Team Emirates
18 C Dehaes, Kenny Wanty – Groupe Gobert
19 C Ferrari, Roberto UAE Team Emirates
20 C Grosu, Eduard Nippo – Vini Fantini
21 C Mareczko, Jakub Wilier Triestina – Selle Italia
22 C Naesen, Oliver AG2R La Mondiale
23 C Napolitano, Danilo Wanty – Groupe Gobert
24 C Sarreau, Marc FDJ
25 C Vermeltfoort, Coen Roompot – Nederlandse Loterij
26 D Belletti, Manuel Wilier Triestina – Selle Italia
27 D Benoot, Tiesj Lotto Soudal
28 D Buyst, Jasper De Lotto Soudal
29 D Giraud, Benjamin Delko Marseille Provence KTM
30 D Looij, André Roompot – Nederlandse Loterij
31 D Minali, Riccardo Astana Pro Team
32 D Porsev, Aleksandr Gazprom – RusVelo
33 D Rickaert, Jonas Sport Vlaanderen – Baloise
34 D Savitskiy, Ivan Gazprom – RusVelo
35 D Stallaert, Joeri Team Cibel – Cebon
36 D Vanspeybrouck, Pieter Wanty – Groupe Gobert
37 D Walscheid, Max Team Sunweb