Het BinckBank Tour stage 3 Spel 2017 zal gaan starten op woensdag 9 augustus 2017 om 12:15 uur.

Je mag 16 renners kiezen uit 6 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het BinckBank Tour stage 3 Spel 2017.

Het spel kost 2,50 euro per team en we starten met minimaal 144,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 28,61 euro zijn (15 AK prijzen).

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

  • groep A: maximaal 1
  • groep B: maximaal 2
  • groep C: maximaal 2
  • groep D: maximaal 4
  • groep E: maximaal 4
  • groep F: minimaal 3 en maximaal 16

1 A Groenewegen, Dylan Team LottoNL – Jumbo
2 A Kittel, Marcel Quick-Step Floors
3 A Sagan, Peter Bora – Hansgrohe
4 B Bauhaus, Phil Team Sunweb
5 B Cort, Magnus Orica – Scott
6 B Démare, Arnaud FDJ
7 B Greipel, André Lotto Soudal
8 B Poppel, Danny van Team Sky
9 C Drucker, Jempy BMC Racing Team
10 C Poppel, Boy van Trek – Segafredo
11 C Viviani, Elia Team Sky
12 C Wippert, Wouter Cannondale – Drapac Pro CT
13 C Zabel, Rick Team Katusha Alpecin
14 D Asbroeck, Tom Van Cannondale – Drapac Pro CT
15 D Barbier, Rudy AG2R La Mondiale
16 D Dupont, Timothy Verandas Willems – Crelan
17 D Gibbons, Ryan Team Dimension Data
18 D Guardini, Andrea UAE Team Emirates
19 D Lerberghe, Bert Van Sport Vlaanderen – Baloise
20 D Merlier, Tim Verandas Willems – Crelan
21 D Minali, Riccardo Astana Pro Team
22 D Rickaert, Jonas Sport Vlaanderen – Baloise
23 D Theuns, Edward Trek – Segafredo
24 D Vanspeybrouck, Pieter Wanty – Groupe Gobert
25 D Vermeltfoort, Coen Roompot – Nederlandse Loterij
26 E Avermaet, Greg Van BMC Racing Team
27 E Buyst, Jasper De Lotto Soudal
28 E Dehaes, Kenny Wanty – Groupe Gobert
29 E Kump, Marko UAE Team Emirates
30 E Naesen, Oliver AG2R La Mondiale
31 E Planckaert, Baptiste Team Katusha Alpecin
32 E Planckaert, Edward Sport Vlaanderen – Baloise
33 E Richeze, Maximiliano Quick-Step Floors
34 E Sbaragli, Kristian Team Dimension Data
35 E Stuyven, Jasper Trek – Segafredo
36 E Swift, Ben UAE Team Emirates
37 E Sütterlin, Jasha Movistar Team
38 E Vanmarcke, Sep Cannondale – Drapac Pro CT