Het Adriatica Ionica Race Spel 2018 zal gaan starten op donderdag 21 juni 2018 om 12:05 uur.

Je mag 16 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het Adriatica Ionica Race Spel 2018, dat bestaat uit 4 etappes.

Het spel kost 5,00 euro per team en we starten met minimaal 150,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 46,40 euro zijn (5 AK prijzen).

Let op: er zijn geen etappeprijzen!

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

De Adriatica Ionica Race heeft een sterk deelnemersveld. Op de startlijst staan onder anderen: Elia Viviani, Mark Cavendish, Giacomo Nizzolo, Ivan Sosa, Giovanni Visconti, Giulio Ciccone, Ben Hermans, Riccardo Minali, Matteo Trentin, Marco Canola, Alvaro Hodeg, Pieter Weening, Wouter Wippert, Gianluca Brambilla, Jarlinson Pantano en Simone Consonni.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 3
  • groep B: maximaal 3
  • groep C: maximaal 6
  • groep D: minimaal 4 en maximaal 16

1 A Canola, Marco Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini
2 A Cavendish, Mark Team Dimension Data
3 A Consonni, Simone UAE Team Emirates
4 A Gavazzi, Francesco Androni Giocattoli – Sidermec
5 A Nizzolo, Giacomo Trek – Segafredo
6 A Viviani, Elia Quick-Step Floors
7 B Ciccone, Giulio Bardiani CSF
8 B Minali, Riccardo Italian Nationale Team
9 B Padun, Mark Bahrain – Merida
10 B Räim, Mihkel Israel Cycling Academy
11 B Sbaragli, Kristian Israel Cycling Academy
12 B Sosa, Ivan Androni Giocattoli – Sidermec
13 B Trentin, Matteo Italian Nationale Team
14 B Visconti, Giovanni Bahrain – Merida
15 B Wippert, Wouter Roompot – Nederlandse Loterij
16 C Arslanov, Ildar Gazprom – RusVelo
17 C Ballerini, Davide Androni Giocattoli – Sidermec
18 C Barbin, Enrico Bardiani CSF
19 C Brambilla, Gianluca Trek – Segafredo
20 C Busato, Matteo Wilier Triestina – Selle Italia
21 C Cattaneo, Mattia Androni Giocattoli – Sidermec
22 C Conci, Nicola Trek – Segafredo
23 C Conti, Valerio UAE Team Emirates
24 C Felline, Fabio Trek – Segafredo
25 C Hermans, Ben Israel Cycling Academy
26 C Hodeg, Alvaro Quick-Step Floors
27 C Pacioni, Luca Wilier Triestina – Selle Italia
28 C Pantano, Jarlinson Trek – Segafredo
29 C Ravasi, Edward UAE Team Emirates
30 C Swift, Ben UAE Team Emirates
31 C Torres, Rodolfo Androni Giocattoli – Sidermec
32 C Totò, Paolo Sangemini – MG.K vis – Olmo – Vega
33 C Weening, Pieter Roompot – Nederlandse Loterij