Het 4 Jours de Dunkerque Spel 2017 zal gaan starten op dinsdag 9 mei 2017 om 12:00 uur.

Je mag 16 renners kiezen uit 4 verschillende groepen waarmee je zoveel mogelijk punten moet halen in het 4 Jours de Dunkerque Spel 2017, dat bestaat uit 6 etappes.

Het spel kost 5,00 euro per team en we starten met minimaal 150,00 euro aan prijzen. De eerste prijs zal 46,40 euro zijn (5 AK prijzen).

Let op: er zijn geen etappeprijzen!

Ten slotte is er 5,00 euro gereserveerd voor de beste subleagues (5 euro) waarmee je samen met vrienden, kennissen, familie en collega’s een leuke extra prijs kunt winnen.

De 4 Jours de Dunkerque heeft een sterk deelnemersveld. Op de startlijst staan onder anderen: Arnaud Démare, Samuel Dumoulin, Oliver Naesen, Francesco Gavazzi, Adam Blythe, Niccolò Bonifazio, Sylvain Chavanel, Davide Cimolai, Romain Feillu, Jens Debusschere, Jürgen Roelandts, Damiano Cunego, Eduard Grosu, Raymond Kreder en Roy Jans.

Om de nieuwe spelers op Zweeler wegwijs te maken hebben we een tutorial geplaatst op Zweelernieuws die je helpt om te navigeren tussen spellen, je account te beheren, teams te betalen enzovoort. Klik hier om er direct heen te gaan.

We verwachten, zoals altijd, nog wijzigingen op de startlijst, dus houd deze in de gaten.

  • groep A: maximaal 4
  • groep B: maximaal 4
  • groep C: maximaal 4
  • groep D: minimaal 4 en maximaal 16

1 A Barbier, Rudy AG2R La Mondiale
2 A Blythe, Adam Aqua Blue Sport
3 A Bonifazio, Niccolò Bahrain – Merida
4 A Debusschere, Jens Lotto Soudal
5 A Démare, Arnaud FDJ
6 A Naesen, Oliver AG2R La Mondiale
7 A Roelandts, Jürgen Lotto Soudal
8 A Venturini, Clément Cofidis, Solutions Crédits
9 B Boudat, Thomas Direct Energie
10 B Canola, Marco Nippo – Vini Fantini
11 B Dumoulin, Samuel AG2R La Mondiale
12 B Gavazzi, Francesco Androni Giocattoli
13 B Grosu, Eduard Nippo – Vini Fantini
14 B Jans, Roy WB Veranclassic Aquality Protect
15 B Kreder, Raymond Roompot – Nederlandse Loterij
16 B Lecroq, Jérémy Roubaix Lille Métropole
17 B Lerberghe, Bert Van Sport Vlaanderen – Baloise
18 B Smith, Dion Wanty – Groupe Gobert
19 B Vermeltfoort, Coen Roompot – Nederlandse Loterij
20 C Chavanel, Sylvain Direct Energie
21 C Cimolai, Davide FDJ
22 C Dehaes, Kenny Wanty – Groupe Gobert
23 C Dupont, Timothy Verandas Willems – Crelan
24 C Feillu, Romain HP BTP – Auber 93
25 C Finetto, Mauro Delko Marseille Provence KTM
26 C Hofstetter, Hugo Cofidis, Solutions Crédits
27 C Kreder, Michel Aqua Blue Sport
28 C Ligthart, Pim Roompot – Nederlandse Loterij
29 C Malucelli, Matteo Androni Giocattoli
30 C Marini, Nicolas Nippo – Vini Fantini
31 C Vallée, Boris Fortuneo – Vital Concept