Tuesday 13 December 2016

| World Darts Champ. HtH 1 (min €26 aan prijzen!) Zweeler spellen

Friday 11 November 2016

| Grand Slam of Darts Spel (min. €600 aan prijzen) Zweeler spellen

Friday 28 October 2016

| EK Darts Spel (min. €202 aan prijzen) Zweeler spellen

Sunday 2 October 2016

| World Grand Prix Spel (min. €150 aan prijzen) Zweeler spellen

Friday 16 September 2016

| European Darts GP Spel (min. €70 aan prijzen) Zweeler spellen

Friday 2 September 2016

| International Darts Open Spel (€70 aan prijzen) Zweeler spellen

Wednesday 20 July 2016

| European Darts Open Spel Zweeler spellen

Saturday 4 June 2016

| Austrian Darts Open Spel Zweeler spellen

Thursday 26 May 2016

| World Cup of Darts Spel Zweeler spellen

Friday 20 May 2016

| BDO World Trophy Spel Zweeler spellen

Thursday 12 May 2016

| European Darts Matchplay Spel Zweeler spellen